V júli 2021 vychádza Dominik Dán a novinka Bremeno minulosti


Už sa stalo zvykom, že Dominik Dán stíha napísať krimi román aj pre letnú dovolenkovú sezónu. Opäť sa môžeme v júli tešiť na novinku. Známe už je aj meno, Bremeno minulosti a príbeh sa má odohrávať na akademickej pôde. Čitatelia sa stretnú opäť s vyšetrovateľom Krauzom a jeho kolegami Canisom, Hanzelom aj doktorom Lengyelom. Celkovo dielo vyjde v štyroch formátoch, na ktoré sme si už pri úspešnom autorovi zvykli. Klasická tlačená kniha, elektronická kniha, ale tiež ako audiokniha vychádzajúca v spolupráci s Vydavateľstvom Publixing, a v limitovanej edícii s obálkou Jozefa Gertliho Danglára ak očíslovaná edícia s podpisom autora.

Bremeno minulosti

Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch závažných prípadov, lebo Burger sa im priznal so starým hriechom, s hriechom z minulosti, ktorý postavil vyšetrovanie kostrového nálezu do úplne iného svetla.

Knihu si môžete predobjednať na SLOVART.SK | BUX.SKMARTINUS.SKInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...