Elixír na lásku je určený mladým milovníkom fantasy literatúry


Priaznivcom fantasy z radov mladších ročníkov je určená novinka vydavateľstva Maxim Elixír na lásku. Jej autorkou je Kim Martinová, Slovenka ukrývajúca sa pod pseudonymom.

Kim Martinová

Fantasy príbeh ponúka množstvo tajomstiev a napätia, ale i originálnu romantickú zápletku. Nečakané zvraty sú príjemným okorenením literárneho debutu, ktorý vás má ambíciu prekvapiť, osloviť i roznežniť.

Túžite po nadprirodzených schopnostiach?

Samotný dej opisuje život s nadprirodzenou schopnosťou ktorý môže byť občas riadne náročný.

Hlavný hrdina Will už rok pracuje v lesnom laboratóriu, kde sa podieľa na výrobe rozmanitých elixírov a každý deň sa pritom neskutočne nudí. Oveľa radšej by študoval. Počíta dni do konca roka a šetrí si na vysokú, kým sa do susednej ordinácie nepriženie dievča vo fialových šatách…

Yasmin a čítanie myšlienok – to jednoducho patrí k sebe! Škola jej nerobí žiadne problémy, ľahko si vyčíta správnu odpoveď z myšlienok učiteľa. Za svoju schopnosť sa nehanbí. Sníva len o tom, že sa jedného dňa dostane z ústavu, kam ju v štrnástich zavrela vlastná matka. Ale… dostane sa odtiaľ niekedy? Oblečie si ešte niečo iné než predpísané fialové šaty, ktoré majú ostatných varovať pred jej nebezpečnou schopnosťou? Tajomný sponzor ústavu, Kieron Daye, o tom úprimne pochybuje, a tak dá Yasmin ponuku, ktorá sa neodmieta. Ak si ho vezme, vyrieši všetky problémy za ňu.

Všednosť verzus boj o život

Nič však nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Čo ak opustiť nudné pohodlie znamená nevyhnutnosť bojovať o život? A je láska naozaj taká dôležitá alebo bude lepšie vymyslieť elixír aj proti tomuto ľudskému citu?

Kniha plná prekvapení je už v predpredaji a na pultoch kníhkupectiev ju nájdete začiatkom júla.

Kúpite na: BUX.SK | MARTINUS.SKInzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.