Na Martinuse štartuje Veľká knižná detektívka, súťaž o knihy a bonusknihy


Martinus odštartoval zábavu pre čitateľov a návštevníkov martinus.sk. Veľká knižná detektívka návštevníkov a zákazníkov zapája do jednotlivých príbehov, niečo na spôsob knižnej šifry. Aj tentoraz sa dajú vyhrať knižné ceny. Trochu hneď na začiatok zaskočí úloha, ktorá vyžaduje napísať názov knihy. Nevybieha však automatický doplňovač a napriek pravdepodobne správnej odpovedi to systém neberie. Alebo len nemáme šťastie na pochopenie otázky týkajúcej sa známeho švédskeho diela? V každom prípade, sme len na začiatku a hra bude čoskoro pokračovať. Martinus má na to pripravený systém, grafiku, aj komunikáciu.

Veľká knižná detektívka na Martinus.sk s odmenou

Máme sa na čo tešiť. Zákazník, ktorý sa zapojí do hry a zároveň nakúpi do konca marca na martinus.sk, má šancu na zdvojnásobenie výhry. Za každú uhádnutú identitu knihy v hádankách do 26.3. sa odhalí jedno políčko s páchateľom. Kto príde na páchateľa, ten hrá o dodatočných 30 bonusových kníh.

Keďže na marec, už od socializmus „mesiac knihy“ pre najslabší predaj kníh v roku, tradične predajcovia prinášajú zaujímavosti, čakáme, s čím prídu aj ďalší predajcovia. Vytvorenie súťaže a hry Veľká knižná detektívka chce technické riešenie, plánovanie a systém, ktorý už na Martinus.sk majú zmáknutý. Na iných miestach čakáme skôr klasické akcie, ako tie predajné, či uvedenie zaujímavých noviniek. Napríklad s podpisom. Uvidíme, čo príde a ako rýchlo sa o tom dozvieme. Ak viete o niečom skôr, dajte nám vedieť. Všetko sťažuje pandémia a obmedzenia, či sprísňovanie opatrení. Možno aj preto má zmysel viac čítať. Najmä odložené knihy, ktoré čakali na príležitosť. Alebo ich vyhrajte v martinusáckej hre.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...