Dominik Dán a novinka pre predvianočný trh 2021: Mačacia stopa


Nový Dominik Dán: Mačacia stopa je v predpredaji. Nedá sa ani povedať, že by táto správa prišla ako blesk z jasného neba a ani by sme nemohli povedať, že sme to nečakali. Dominik Dán prichádza pravidelne v tomto čase s novinkou a vydavateľstvo Slovart ju oznámi zväčša v rovnakom čase. Aj teraz sa na novinku z úspešného krimi prostredia s rovnakými známymi postavami môžeme tešiť na prvý až druhý decembrový týždeň.

Dominik Dán Mačacia stopa

Stíhame tak s prehľadom Vianoce, ba čo je najdôležitejšie, v prípade online objednávok stíha kniha prísť aj tým najpomalším kuriérom, aký na Slovensku funguje. Dominik Dán je v predaji azda u každého predajcu, ktorý sa venuje knihám a má systém prispôsobený na predobjednávky. (foto: bux.sk)

Novinka Mačacia stopa je v predpredaji na MARTINUS.SK | BUX.SK | PANTARHEI

Oficiálna anotácia o knihe Mačacia stopa

Detektívi z oddelenia vrážd práve vyriešili vraždu šoféra dodávky známej tabakovej firmy. Radosť z úspešnej akcie zatieňuje hanba, ktorú páchatelia vrhli na celý policajný zbor. Napriek rozpačitým pocitom vládne v kancelárii stoštyridsaťjeden pohodová atmosféra, no len do chvíle, kým šéf oddelenia nepošle Krauza a Chosého vyšetriť vraždu Lívie. Zistenie, že Lívia je v skutočnosti mačka, je prekvapivé, ale spojitosť a súvislosti so starou známou sú doslova desivé.
Z hlbín minulosti opäť vyplávala Hilda Wolfová, psychologička s kamennou tvárou a prísne racionálnym myslením, chladnokrvné monštrum, ktorú Burger s Hanzelom podozrievajú z vrážd mladých chlapcov, zo série ťahajúcej sa ešte z čias socializmu.

A aby toho nebolo dosť, v ten istý deň cestou zo školy unesú trinásťročného syna vysokého štátneho úradníka. Unesú ho iba pár krokov od domu Hildy, čo nikto z detektívov nepovažuje iba za náhodu. Dovtedy prominentná štvrť Zlatý trojuholník sa razom stáva diabolským trojuholníkom, v ktorom miznú chlapci ako na bežiacom páse.
Detektívi z oddelenia vrážd musia zaloviť v pamäti, zalistovať v zaprášených poznámkach, skonfrontovať staré poznatky s novými, musia urobiť všetko preto, aby záhadu vyriešili, inak si bremeno minulosti ponesú so sebou ďalšie roky.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...