O čom bude novinka Emily D. Beňovej Kým nás pravda nerozdelí?


Ku knihám spisovateľky Emily D. Beňovej som sa dostala celkom náhodou. Prvú knihu som si kúpila len v rámci obalu. Zaujal ma, tak že som si povedala: skúsim čo to dá. Po prečítaní prvej prišla ďalšia, potom ďalšia a zistila som, že ich už mám peknú kôpku. Spisovateľka ma svojím písaním jednoducho zaujala a doslova si ma získala. To že nepíše len ženské romány, ale aj dosť náročnú fantasy tematiku, je jej veľkým plusom.

Kým nás pravda nerozdelí

Priznám sa, že ja tento žáner veľmi nemusím, ale povedala som si: skúsim tomu dať šancu. Verte alebo nie… po jednej fantasy sérii prišla ďalšia. Zhodou náhod sme sa s autorkou dali do reči, slovo dalo slovo a ja som mala v rukách ešte nevydanú novinku Kým nás pravda nerozdelí. Bola pre mňa veľká poklona nahliadnuť do knihy, ktorú ešte nikdy niekto nečítal, a povedať na ňu svoj nestranný názor. Bez váhania som ponuku prijala a pustila som do čítania.

Už od prvých slov, som vedela, že túto knihu nepustím z rúk, kým ju celú neprečítam. Tie slová a rozvíjajúci sa príbeh ma doslova pohltil. Bolo to ako byť priamo v knihe. Keď som ju začínala čítať, pohrávala som sa s myšlienkou, či to naozaj písala slovenská autorka.

Písala a je to fascinujúce, pretože Emily D. Beňová je naozaj autorka, ktorá vie podať tie správne slová doslova jedinečne. S jej knihami som doslova žila. Je to neuveriteľné, no je to tak. A ten pocit nepotrebnosti, keď príbeh skončil, možno poznáte mnohí.

Čo zrazu robiť? Čo čítať? Nemá viac kníh?

Novinka: Kým nás pravda nerozdelí

Rada prezradím o čom v novinke Kým nás pravda nerozdelí pôjde.

Norin je mladá žena, ktorú vychováva jej strýko. Ujal sa jej po smrti matky, s tým, že sa o ňu postará. Lenže slovo postará si asi vyložil po svojom.  Norin je nútená deň čo deň kradnúť, aby uživila strýka, ale aj seba. To si aspoň naivne myslela. Až neskôr pochopila, že peniaze ktoré nakradla poputovali do vrecka jej strýka, ktorý všetky peniaze používa na drogy.

Jeho nároky však deň čo deň rastú a Norrin už ďalej nevládze. Všetko sa zmení v deň, keď ju jej strýko zmláti, pretože si myslí, že peniaze ktoré nakradne si jeho neter necháva. Po tom všetkom sa nešťastná Norrin rozhodne utiecť, lenže čo čert nechcel, strýko jej v tom zabráni a vtedy príde ten zlom.

Norin sa ocitá v bordeli. Lenže nie preto, čo čaká. Človeka, ktorý si ju tam nechá privolať jej dá nečakanú ponuku, ktorá jej môže zmeniť a doslova zachrániť život. Lenže Norrin kvôli strachu ponuku odmietne!

To či sa vyslobodí z temného väzenia nenávisti a utrpenia sa dozviete v knihe Kým nás pravda nerozdelí, ktorej predpredaj už fičí v mnohých predajniach. Napríklad aj tu: https://www.bux.sk

Trailer ku knihe nájdete na:

K videu prezradím aj jednu zaujímavosť. Keď sa točilo, nevedeli nájsť vhodnú pasáž krádeže, takže ruka v kabelke je natočená samotným tvorcom videa a ruka aj kabelka patrí jeho manželke.

Za seba knihu jednoznačne odporúčam a želám, nie len knihe, ale aj autorke, veľa úspechov v ďalšej tvorbe.

Napísala Patrícia JurčováInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...

One thought on “O čom bude novinka Emily D. Beňovej Kým nás pravda nerozdelí?

  1. Úžasná kniha neviem sa dočkať pokračovania dúfam že bude čo najskôr. Milujem knihy od tejto autorky.

Comments are closed.