Tlačové správy

Autorské duo Eva Hrašková a Kristína Ježovičová: Temný výdych (Sestra)

Temný výdych

Dlhoročné priateľstvo slovenských autoriek Evy Hraškovej a Kristíny Ježovičovej vyústilo do knižného duetu, ktorý si čitateľov pod názvom Sestra získal ešte v roku 2016. Po vypredaní titulu autorky neotáľali a prinášajú vynovený príbeh Rebeky Zimovej pod novým názvom Temný výdych. Ubrali, čo bolo navyše, doladili, čo nebolo dokonalé, a do Temného výdychu obe vložili to najlepšie zo seba. Ešte dlho po jeho dočítaní budete premýšľať, čo všetko je v knihe skutočné a čo je len dokonale vymodelovaná fikcia. Výsledok vás nadchne. Posúďte sami.

Anotácia knihy:

Na mieste opradenom krvavými historkami nájdu mŕtvolu mladej ženy.
Rebeka Zimová ani po piatich rokoch neprestáva hľadať vraha svojej sestry, hoci polícia prípad odložila do zabudnutia. Jej odhodlanie naberá nebezpečné obrátky.
Ako Krvavé Šenky súvisia s vraždou Karin Zimovej a prečo má Rebeka neodbytný pocit, že podstatná časť skladačky v prípade vyšetrovateľovi unikla? Čím bližšie sa k vyriešeniu prípadu dostáva, tým viac je podráždené jej okolie. A v tej najnevhodnejšej chvíli zomiera za takmer rovnakých okolností ďalšia žena…

Informácie o knihe:

 • Počet strán: 272
 • Väzba: tvrdá
 • EAN: 9788020618955
 • Jazyk: slovenský
 • ISBN: 978-80-206-1895-5
 • Dátum vydania: 29. októbra 2020
 • Vydavateľstvo:  Naše vojsko

Kniha Temný výdych v predaji:

Temný výdych

Aký máš z čánku pocit?

Excited
0
Štastný/á
0
Páči sa mi to
0
Neistota
0
Silly
0
Tlačové správy
Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Tlačové správy

  Komentáre sú ukončené