V júni majú na buxe detskú knihu ako darček, aj detské knihy v akcii


V kníhkupectvo BUX.sk štartuje zaujímavá ponuka. Od prvého júna, čiže od Medzinárodného dňa detí je možné k akejkoľvek objednávke kníh získať knihu ako darček. Podmienkou je dosiahnutie sumy aspoň 30 eur a nie je nutné pozerať na to, či ide o knihy z konkrétnej akcie, výrobcu, či žánru. Platí to na všetky tlačené  Nakúpiť tak môžete Knihy z výpredajov, novinky, aj Knihy v predpredaji. Netýka sa to len digitálnych e-kníh, ktoré nie sú fyzickými tlačenými knihami. Tou knižkou, ktorú k takejto objednávke získate bezplatne, je detská kniha Lišiačik. Radosť tak bude najmä všade tam, kde majú male deti. Aj tam, kde priamo detí nie sú, ale bude pre nich darček. Darček je platný do 9. júna, alebo do vypredania zásob.

Na BUXE to nie je všetko

Počas mája sme si mohli všimnúť zaujímavú akciu zameranú na detí. Tá je pritom príležitosťou pre školy, škôlky, detské centrá, ambulancie detských lekárov, aj detské kútiky. Zakúpiť sa v nej dá naozaj pestrý výber kníh pre detí práve so zaujímavými cenovkami. Akcia pokračuje aj počas júna. Tým ide o zaujímavú kombináciu práve pre miesta, ktoré sa orientujú na detí a nepohrdnú detskými knihami. Školy, škôlky a aj knižnice môžu ušetriť pri nákupe z tohto sortimentu a aktuálne získať aj darček k nákupu.

Sú skrátka informacie a príležitosti, ktoré si nechceme nechať len pre seba. Viac na: BUX.skInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...