Vyskúšali sme si Pr€kvapčo, knižnú akciu dlhodobého zlacnenia


Niekoľko slovenských vydavateľstiev sa spojilo a vytvorilo dlhodobú akciu zlacnených kníh, pri ktorých sa prejavilo precenenie pôvodných MOC (maloobchodných cien). To znamená, že nastala zmena ceny s jej uvedením na knihe. Prekvapčo sme si už predstavili, keďže bol v čase svojho spustenia naozaj prekvapením. V tomto výpredaji sa tak objavuje rôzny žáner, rôzny vydavateľ a rôzne cenové hladiny. Knihy za jediné euro, prípadne dve a podobne.

Prekvapco akcia výpredaj kníh

Vyskúšali sme si tento výpredaj, ktorý sa objavuje v ponuke rôznych predajcov.

Vždy za rovnaké ceny. Vyskúšali sme si objednávku takto označenej knihy. Na čo sa môže zákazník pripraviť? Kniha je nepoškodená, v plnej kvalite, nikdy nečítaná, nijako nepozmenená. Jednoducho len zlacnená. Knižky tým, že ide o precenenie, sú olepené nálepkami s cenovkou. Tie je nutné si odlepiť, ak má kniha poslúžiť ako darček. Nie je to celkom jednoduchá nálepka, no zlepiť ide. Chce to len pár sekúnd trpezlivosti.

S nákupom v tomto výraznom výpredaji zákazník nezískava poškodené knihy, nižšiu kvalitu, alebo zhoršený spôsob balenia, či dopravy. Všetko zostáva ako je pre vás obľúbený obchod štandardom. Podľa našich informácií má byť akcia dlhodobá a budúci mesiac má byť dokonca aktualizovaná o ďalšie knihy.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...