Instagramový nerealista (Adam Kováčik) v novinke Zhoríme aj s podpisom


Populárny instagramový nerealista verejnosť zaujal svojimi citátmi a myšlienkami. Občianskym menom Adam Kováčik už zaujal aj knihou Dezilúzia minulý rok. Tento rok prichádza so zaujímavým príbehom, beletriou – spoločenským románom Zhoríme. To, čo môže nadšencov instagramového „nerealistu“ a Adama Kováčika ako autora zaujať, je najmä aktuálna príležitosť kúpiť si knihu aj s podpisom autora. O to je zaujímavejšie, ak ide o novinku z ktorej majú jeho fanúšikovia veľké očakávania.

S touto možnosťou prichádza bux.sk. Knihu s podpisom si môžete objednať na tomto odkaze. Kniha je pritom v ponuke za nezmenenú cenu oproti knihe bez podpisu. Ponuka je obmedzená časovo aj počtom.

Anotácia knihy Zhoríme:

Spáliš sa aj stokrát, ale nikdy sám sebe nesmieš dovoliť, aby si vyhorel. Zhoríme je príbeh o sile ľudskej vytrvalosti a snahe nezhorieť vo svete plnom takmer dohorených zápaliek. René po ôsmich rokoch opúšťa steny väznice a začína pracovať ako ochrankár v bordeli svojho najlepšieho priateľa Marcela. Spoznáva krásne dievča Dany, ktoré podľa Reného nemá v nevestinci čo hľadať. René postupne prichádza na to, že ani nový chodník, na ktorý sa vydal, ho nedovedie k vykúpeniu, po ktorom tak úpenlivo túži. Zisťuje aj to, že jeho najlepší priateľ Marcel tiež prešiel zmenou, a nie celkom pozitívnou.

„Si chorý? Som štetka! Fajčím vtáky za peniaze, denne sa na mne vystrieda desať chlapov, špinavých, nechutných. Prečo mi toto robíš?“ „A čo? Bol som v base osem rokov, patril som medzi nich. Nikdy by som sa neodvážil súdiť ťa. Veci sa v živote stávajú. Naozaj si nechceš
dopriať kúsok skutočného šťastia? Ešte k tomu s niekým, kto je rovnaký ako ty? Sme stratení, a čo?“

Dany mi pozrela do očí a prvý raz za ten čas, čo ju poznám, som v nich uvidel nejaký cit. Bol v nich drobný náznak vlhkosti. Doslova som v tej chvíli pocítil, ako tá bariéra strachu pomaly praská, trúsi sa a rozpadá. Bol som tam pre ňu. Konečne ma jediný raz v živote celá moja podstata nútila niečo nepokaziť.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...