SpongeBob – Veľká kniha zábavy je naozaj plná aktivít aj kreslenia


SpongeBob a Veľká kniha zábavy: Poriadna nálož úloh a zábavy v slušne hrubom zošite plnom omaľovaniek, hier, rébusov, hlavolamov, labyrintov… Presne to, čo by som si prial ako dieťa do auta pri ceste na dovolenku. Zošit je práve tým spoločníkom, ktorý by vyplnil voľný čas a nudu všade na dovolenke, čo by práve nespĺňalo detské očakávania. Ešte stále by v ňom zostávalo kopec zábavy a úloh nesplnených aj po návrate domov. Za predpokladu, že malý riešiteľ a vymaľovávač je fanúšikom SpongeBoba, tento hrubý zošit bude presne podľa jeho gusta.

Spongebob veľká kniha zábavy recenzia

Je toho naozaj veľa

Na bežnom eshope si môžeme všimnúť titulný obrázok, ale nevidíme dnu. Aj preto je samotný zošit, či kniha zábavy nakoniec väčším prekvapením. Poteší hrúbka, rozsah, aj určenie. Nájde si v ňom svoje 4 ročný vymaľovávač, aj starší riešiteľ jednoduchých úloh, ktorý si vie prečítať zadanie. Prípadne len rodič pomôž malému. Každá z úloh má tematiku animovaného seriálu, skladá sa z podmorského sveta a tvoria ju postavičky známe zo seriálu a z prostredia Zátoky Bikín.

Spongebob veľká kniha zábavy recenzia

Omaľovanky sú na celú stránku, zväčša jednou postavou s jednoduchým pozadím, situácie, nič komplikované, čo by mohli ľahko deti vzdať. Knižka nadchne každého, kto má po ruke pastelky a pero pre riešiteľa. Čiernobiele stránky sú vymaľovánkami a farebné úlohami. Rozsah toho, čo knižka ponúkne, poteší určite aj rodiča. Riešiteľ nemusí byť náruživý čitateľ a nájde tu množstvo zábavy.

Spongebob veľká kniha zábavy recenzia

Knižka je vhodnou, či skôr ideálnou výbavou na cesty, dovolenky, na upršané dni. Pre najmenších vymaľovávačov, aj riešiteľov. Potešiť môže aj tých, čo SpongeBoba nepoznajú. Bude to však hlavne fanúšik známeho seriálu a animákov, ktorému aj podmorské situácie, planktón, veverica, pán Krabs a ďalšie postavičky povedia viac.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...