Angela Marsonsová a jej Kim Stoneová: výhodný balíček hodný pozornosti


Angela Marsonsová je úspešná britská autorka kriminálnych trilerov. Za úspešnú ju môžeme považovať aj na Slovensku. Slovenského čitateľa zaujala najmä svojou krimi sériou s vyšetrujúcou detektívkou Kim Stoneovou. Vo vydavateľstve IKAR vyšli v slovenskom preklade v sérii knihy Tichý výkrik (2016), neskôr Diabolské hry (2017), Zmiznuté dievčatá (2017), Krvavé stopy (IKAR 2018), Mŕtve duše (2019). Naposledy sa vo februári 2020 objavili Polámané kosti, čo je zároveň siedmy diel série o D. I. Kim Stonoeovej. Keďže ide v súčasnosti svetovo jednu z najúspešnejších autoriek žánru, nemá núdzu o fanúšikov v žiadnej bežne čitateľskej krajine, vrátane Českej republiky, kde vychádza vo vydavateľstve Kalibr.

Vo výpredaji ako balíček troch kníh hodný pozornosti

Súčasťou posledného výpredaja na BUX.sk je aj knižný komplet zložený z troch kníh a ten ľudí teda zaujal. Nemožno sa tomu čudovať, veď tri knihy väčšieho a hlavne hrubého formátu s kvalitným príbehom a aj čitateľskou hodnotou sa dostali na cenu pod 10 EUR. Keď sa na Facebooku v skupine venovanej knihám rozkríklo, že tri knihy tejto autorky môžu dosiahnuť takúto cenu, samozrejme, získala si ponuka pozornosť. Knižný komplet pozostáva z kníh Zmiznuté dievčatá, Mŕtve duše a Krvavé stopy.

Súčasťou kompletu nie sú prvé dve knihy, ktoré sú už po rokoch v predaji vypredané. Súčasťou nie je ani posledné knižné vydanie. Vzhľadom na dobrú čitateľnosť aj bez nutnosti čítať prvé dve knihy to nie je až taký problém. Pôvodná cena kompletu sa šplhá na 42,70 EUR kým predajná výpredajová je 9,90 EUR. Spolu je to 77 percentná akcia. Komplet je súčasťou posledného výpredaja, o ktorom sme už písali.

Viete aj o inej zaujímavej ponuke, ktorá si zaslúži pozornosť? Dajte nám o nej vedieť.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...