Vychádza „yoláč“ Anna a francúzsky bozk od Stephanie Perkinsovej


Úspešný román pre mladé publikum vydaný v USA pod názvom Anna and the French Kiss od Stephanie Perkins sa dočkal po niekoľkoročnom čakaní aj slovenského prekladu. Román pre mladých vychádza pod názvom Anna a francúzsky bozk, bez úprav v preklade, vo vydavateľstve IKAR, a.s. pod značkou knižnej edície YOLi. V paperback verzii s peknou obálkou. Román pre tínedžerov a všetky čitateľky so záujmom o moderné romány oláske, vzťahoch a priateľstvách. Stephanie Perkins je známa svojim optimizmom, aj spôsobom života, kedy je jej manžel aj najlepší priateľ. Z jej úspešnej a bohatej tvorby sa ešte máme na čo tešiť.

  • Lola and the Boy Next Door 2011,
  • Isla and the Happily Ever After 2014,
  • My True Love Gave To Me: Twelve Holiday Stories 2014,
  • There’s Someone Inside Your House 2017

Najmä ten posledný román by nás mohol zaujať. Podľa neho totiž Netflix nakrúca film naplánovaný na jeseň.

V PREDAJI NA: MARTINUS.SK | BUX.SK | PANTA RHEI

Anna a francúzsky bozk

Na trhu sa Anna a francúzsky bozk  objaví od 9. februára 2021. Ako 336 stranový paperback s farebnou obálkou. Maloobchodná cena bez zľavy je 13,90 EUR.

Vypočujte si ukážku:

 

Oficiálna anotácia:

Sedemnásťročná Anna sa cíti podvedená. Rodičia ju poslali na ročné štúdium do Paríža – na opačný koniec sveta, do neznámej krajiny, hoci nevie ani slovko po francúzsky. Opúšťa priateľov, črtajúci sa vzťah aj pohodlný americký život, aby začala od základov. Paríž je mestom nevídaných možností, za iných okolností by ju očaril, ale bez svojich najbližších a znalosti jazyka je ako stratená. Rozhodne sa aspoň vyťažiť z pobytu čo najviac a priblížiť sa k svojmu dlhoročnému snu. Pomocnú ruku jej podá šarmantný, bystrý, vtipný spolužiak Étienne. Skrátka chlapec, ktorý má všetko. Žiaľ, aj priateľku. Anna síce verí, že doma na ňu čaká ten pravý, no ani Étienne ju nenecháva chladnou. Napokon, v meste zamilovaných sa láske ťažko odoláva.

V PREDAJI NA: MARTINUS.SK | BUX.SK | PANTA RHEIInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...