Nelám mi krídla Kristíny Ježovičovej: príbeh o túžbe po slobode a láske


Román Nelám mi krídla, ktorým vás autorka opäť vtiahne do sveta mladých hrdinov, vychádza 27. októbra 2023. Dojímavý príbeh o tajomstvách, vzťahoch a túžbe po slobode prináša odhalenia hlbokých ľudských pohnútok.

Kristína Ježovičová, Nelám mi krídla

O čom je Nelám mi krídla?

Dafné je odmalička nútená klamať a zmierňovať katastrofy, ktoré spôsobili jej rodičia. Aj kvôli ich nezáujmu sa nebojí užívať si s chalanmi, skúšať zakázané veci a tancovať ako o život spolu so svojím jediným kamarátom Adriánom. Zlom nastane, keď Aďovi zakážu stretávať sa s ňou. Navyše do školy prichádza nový spolužiak Dominik. Má skvelých rodičov a dedka, ku ktorému sa presťahovali, aby mu pomohli. Dokonalý chalan z dokonalej rodiny? Možno by bol, ak by ho neprenasledovali neodbytné myšlienky a… Dafné so svojimi znepokojujúco modrými očami a čiernymi vlasmi. Je krásna, drzá a sebavedomá. On však netuší, že sa prediera životom so zlomenými krídlami.

Kto je Kristína Ježovičová

Kristína Ježovičová je autorkou troch úspešných kníh pre tínedžerov: Nevyslovené, Vydrž to so mnou, a Nelám mi srdce. Jej diela si získali veľkú popularitu medzi čitateľmi nielen pre svoje silné príbehy, ale aj pre to, že sa nebojí otvárať kontroverzné témy. Jej postavy čelia zložitým vzťahom, no stále si zachovávajú svoj optimizmus a vieru v lepší zajtrajšok. Nie je iba autorkou, ale aj matkou dvoch dcér a milujúcou manželkou. Táto rodinne založená žena nachádza inšpiráciu pre svoje diela aj vo svojom každodennom živote.

„Pre mňa je písanie nielen vášňou, ale aj spôsobom, ako preniesť dôležité myšlienky a emócie na papier,“ hovorí Kristína. „Snažím sa osloviť čitateľov svojimi príbehmi a inšpirovať ich k otázkam, ktoré možno doposiaľ nevzali do úvahy.“

Na sociálnych sieťach si môžu čitatelia prečítať viac o Kristíne Ježovičovej a jej tvorbe, a získať ďalšie informácie nielen o knihe Nelám mi krídla.

Viac o autorke a knihách na:Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.