Najnovšie krimi od Petra Šlosera majú na bux.sk aj s podpisom autora


Bývalý policajný vyšetrovateľ stojaci pri zrode NAKA a v súčasnosti spisovateľ píšuci pod pseudonymom Peter Šloser, už minulý rok zaujal kvalitným krimi z policajného prostredia – Mafiánska poprava?. Novinka, ktorú vydáva v októbri 2020 zaujme hneď niekoľko krát. V prvom rade názvom Polícia v rukách mafie, ako aj príbehom zasadeným do súčasnosti a čiastočne budúcnosti.

Polícia v rukách mafie s podpisom

Kniha vyjde 16. októbra 2020 v rámci knižného projektu Knižný kompas, ktorý združuje viacero autorov a im venovaný výrazný spoločný marketing pod hlavičkou vydavateľstva IKAR, a.s. Novinka Petra Šlosera sa tak objaví na trhu v predvianočnom období s výraznou podporou reklamnej kampane. No už dnes sa zviditeľňuje nie ešte svojim príbehom ako príležitosťou na nákup knihy s podpisom.

Až do vydania majú zákazníci obchodu bux.sk príležitosť zakúpiť knihu s podpisom. Oproti nepodpísanej knihe má nepodpísaná rozdielny dátum vydania. Podpísaná kniha sa oneskorí o jediný pracovný deň práve z dôvodu podpisovania knihy samotnej, ako uvádza v jednej textovej informácií práve BUX.sk. Podpísaná kniha je cenovo rovnaká ako kniha nepodpísaná. Vzhľadom na úspech prvého dielu je isté, že záujem o podpísaný druhý diel môže ešte prekvapiť.

Druhý Dominik Dán?

Hoci Dominik Dán je len jeden, aj Peter Šloser má svoje kvality, pre ktoré jeho ďalšie dielo čitateľov zaujíma. Obaja sú policajní vyšetrovatelia, dokážu písať pútavo. Mať podpis Petra Šlosera môže byť investíciou pre prípad, že nesklame ani pri druhom príbehu a nesklame ani pri prípadných budúcich.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...