Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje, novinka Kataríny Pivarčiovej


Niekedy stačí naozaj málo. Len drobný krôčik smerom k uskutočneniu našich snov, malé nahliadnutie za dvere každodennej rutiny – a začnú sa diať veľké veci. Na vlastnej koži to okúsi Ali, hlavná hrdinka nového románu Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje od Kataríny Pivarčiovej.

Sedem dôkazov o tom, že ťa miluje

Ali vedie fádny život, s ktorým sama nie je spokojná.  Dennodenne znáša urážky šéfa v práci, ktorá ju nenapĺňa. Vždy chcela písať. Snívať je však príliš trúfalé, radšej sa drží pri zemi. Okrem toho rezignovala na hľadanie Pána pravého a ani tikot biologických hodín jej nepridáva na dobrej nálade.
V jednom z týchto zúfalých dní, s dávkou alkoholovej odvahy, vyskúša poslať svoje články do redakcie online magazínu. Druhý taký deň sa nechá nahovoriť kamarátkou na diskotéku, aj keď si myslí, že je na také niečo príliš stará. A keď už nespokojnosť v práci dosiahne kritickú hranicu, vybuchne na šéfa a rovno dá výpoveď. Séria týchto udalostí ju navedie na cestu za šťastím, aj keď to tak spočiatku vôbec nevyzerá.

Druhý román Katky Pivarčiovej

Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje je druhý román Katky Pivarčiovej. Vychádza vo vydavateľstve Slovenský spisovateľ, takisto ako jej minuloročný debut Láska zvoní vždy dvakrát. Okrem nesmelých krokov za snami sa autorka dotýka témy vzťahu staršej ženy s mladším mužom a neplánovaného tehotenstva. Ali sa stretáva nielen s odsudzovaním, ale zvádza aj svoj vlastný malý vnútorný boj medzi tým, čo cíti, tým, čo je všeobecne zaužívané a „správne“. Podobný boj zvádza aj jej priateľ Adam, ktorý sa nikdy neplánoval stať otcom. Odrazu sa zo študenta filozofie musí stať zodpovedná hlava rodiny.

S Ali a Adamom zažijete veľa úsmevných momentov, aj vypätých chvíľ. Ako ich vzťah dopadne a podarí sa Ali rozbehnúť vysnívanú kariéru? Dočítate sa v románe Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje, ktorý vychádza 19. marca.

  • Autor: Katarína Pivarčiová
  • Vydavateľ: Slovenský spisovateľ, a.s.
  • Oficiálne stránky: slovenskyspisovatel.sk
  • Cover design: Vladimíra Androvičová, vladimira.sk
  • ISBN: 978-80-220-2109-8
  • EAN: 9788022021098
  • Formát: 13 x 20 cm
  • Počet strán: 312


Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.