Slovenský spisovateľ vydáva knihu Láska zvoní vždy dvakrát


Nezamestnaná, nezadaná, nahnevaná. Taká je Adriana, keď sa vracia po dlhoročnom skrachovanom vzťahu do rodnej dediny. Má to byť len prestupná stanica, nádych predtým, než začne cestovať a užívať si slobodu. Vo vrecku má letenku do Santiaga a v srdci túžbu spoznať svet. Plány jej však skríži tmavovlasé dievčatko a jeho otec, ktorý v nej oživí horkosladké spomienky na mladosť.

laskazvonidvakrat

Kedysi bol jej najlepším priateľom, prvým milencom, spriaznenou dušou. Ona však odišla do veľkého sveta, lebo chcela od života  čosi viac. Na jej prekvapenie spomienky nevybledli, a tak sa napriek nevôli okolia vrhne do románika s mužom, ktorý ju aj po rokoch šialene priťahuje. Ich čas sa však nemilosrdne kráti a Adriana začína tušiť, že svojím odchodom im obom zlomí srdce…

A čo hovorí o svojej prvotine autorka, pre ktorú je písanie návykové? „Mamy na plný úväzok to majú niekedy ťažké. Romantika je popri soplíkoch a prebdených nociach často nedostatkovým tovarom. Asi preto som sa počas materskej dovolenky rozhodla napísať tento šialene romantický príbeh. Zasadila som ho do nie celkom ideálnej slovenskej súčasnosti a prežívala som ho spolu so svojimi hrdinami.“

Katarína Pivarčiová (1986) sa narodila v Poprade. Vyštudovala dramaturgiu a scenáristiku na VŠMU v Bratislave. Momentálne je na materskej dovolenke. Miluje svoju rodinu, filmy a spánok. Román Láska zvoní vždy dvakrát je jej knižný debut.

Román Láska zvoní vždy dvakrát vychádza na 232  stranách, maloobchodná cena 9,90  €.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.