Vo vydavateľstve Fortuna Libri vychádza knižný partnerský manuál


Ako je možné, že niekomu partnerstvo vydrží a inému nie? V čom tkvie to tajomstvo? Na pultoch kníhkupectiev nájdete knižnú novinku Spolu – partnerský manuál, ktorá vám napovie, ako to vo vzťahoch chodí… Po prečítaní si možno poviete to, čo mnohí iní, ktorým sa táto knižka dostala do rúk: „Škoda, že som to nevedel/a skôr.“ Alebo: „Tak toto je kniha, ktorú by si mali prečítať aj ženy, aj muži. Bez rozdielu.“

Spolu, partnerský manuál

Skutočné príbehy párov z partnerskej poradne, ktoré sú napísané neošúchaným, otvoreným a vtipným spôsobom! Česká autorka Sylvie Samsonová v úžasnej knihe Spolu – partnerský manuál prezrádza, ako je primárne nastavený muž a ako žena a prečo konajú tak, ako konajú. V knižke nájdete aj tipy, ako prekonať krízu vo vzťahu, ako spestriť každodenný stereotyp, ako vďaka vzťahovým rituálom oživiť iskru vo vzťahu a otvorene sa porozprávame aj o sexe.

Inšpirujte sa na vašej spoločnej ceste, aby ste boli šťastní a aby to vaše SPOLU vydržalo naveky. Vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri.

Spolu – partnerský manuál: 12,90 €

Viac informácií nájdete na www.fortunalibri.sk.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.