Dominika Cibulková a jej kniha Tenis je môj život, bude aj s podpisom


Jedna z našich najúspešnejších tenistiek a v zahraničí najviditeľnejšia z našich vôbec, autorka vlastnej módnej značky Domi, či jedna z najsledovanejších športovcov na sociálnych sieťach, vydáva knihu. Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989 a tento rok oslávila 30., ktorej oslava na moment vďaka bulváru zatienila jej športové úspechy. Za svoju kariéru získala osem titulov a jeden v dvojhre. Je zatiaľ našim jediným tenistom, ktorý dosiahol na majstrovský grandslam. Vo svetovom rebríčku WTA je momentálne na 109 mieste. Profesionálne sa tenisu venuje od roku 2004 a ako sama neraz priznáva, nemá ideálnu postavu na tenis. To si žiada intenzívnejší tréning a keďže trénuje na Slovensku, máme ju možnosť neraz vidieť aj práve v takejto akcii. Stále v nasadení a bez poľavenia. Tentoraz však nebudeme písať o športe a jej dennom programe, aj keď…

Tenis

Dominika Cibulková v knihe

Vydavateľstvo IKAR, a.s. prinesie v polovici novembra knižnú novinku s akou sme dosiaľ vlastne ani nepočítali. Životopisnú knihu nedávno vydal Peter Sagan, napriek tomu, že ešte stále aktívne športuje. V podobnom duchu a s podobným názvom však prichádza aj Tenis je môj život od Dominiky Cibulkovej. Starosť s písaním si zobrala na plecia spisovateľka Andrea Coddington, ktorá už má za sebou svoju úspešnú vlastnú tvorbu, knihu o permanentne nespokojnom ale uznávanom režisérovi Bednárikovi, či knihu k seriálu Divoké kone. V knihe Dominika rozoberie svoj život, športové začiatky a cestu k jej úspechu.  Pre jej fanúšikov, fanúšikov tenisu, či jej sledovateľov na sociálnych sieťach, ktorých naozaj nie je málo, môže ísť o zaujímavý kúsok do vlastnej knižnice. Druh knižky, po ktorej siahne aj čitateľ, ktorý bežne nečíta, však môže byť ešte zaujímavejší.

Vzhľadom na to, že slovenský bulvár v Saganovom prípade postupne servíroval fakty zo života známeho cyklistu ako hlavné správy dňa niekoľko týždňov, je pokojne možné, že aj v prípade tejto knihy slovenský bulvár objaví Ameriku. Preto po knihe asi siahnite skôr, nech vás neskôr neprekvapia prehnané titulky bulváru. Keďže osobnosti športového sveta v knihách neraz odhalia iac zo súkromia, ide o sústo aj pre bulvár. Ako inak.

Exkluzívne s podpisom Dominiky Cibulkovej

Na https://www.bux.sk/ sa nachádza kniha aj v špeciálnej edícii. Ide o 200 podpísaných kusov, v ktorých si zákazníci nájdu podpis od Dominiky Cibukovej aj Andrei Coddington súčasne. Kniha je za rovnakú cenu ako kniha bez podpisu. Rozdiel je len v tom, že táto príležitosť je naozaj limitovaná počtom a kto prvý berie, ten má. Knihy nebudú nijako číslované. Takáto ponuka je pritom len na BUX.skInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...