Edícia samolepkových knižiek Šaty pre… z produkcie značky ELLA & MAX


Knižná séria z produkcie značky ELLA & MAX, ktorá si našla svojich obdivovateľov už v takmer tridsiatich krajinách sveta, patrí aj u nás k tým najobľúbenejším a najpredávanejším. A niet divu: ktoré dievčatko by odolalo pôvabným bábikám, ktoré môže obliekať podľa cudzokrajnej módy? Až 300 samolepiek prekrásnych šiat a rozmanitých doplnkov určite očarí aj vašu malú princeznú!

Zuzka samolepky ELLA and MAX

Knižky tejto kolekcie predstavujú deťom tým najjednoduchším a zároveň hravým spôsobom módu a taktiež niečo z kultúry cudzích krajín. V každom z titulov sa predstaví jedna „obliekacia“ bábika so samolepkami šiat podľa módy tej ktorej krajiny, množstvom doplnkov, či rozkošných zvieratiek. Najmä dievčatá ocenia tituly plné exotického oblečenia z celého sveta, vďaka ktorému zábavnou formou získajú a upresnia si svoje predstavy o vzdialených krajinách a ich obyvateľoch. Vyskúšať môžu ale aj slovenskú módu a cestovanie po vlasti alebo navštíviť našich susedov v Čechách.

Čím sa edícia líši od ostatných podobných?

Autorkou pôvabných obrázkov je skúsená autorka a štylistka Julie Camel, ktorá svojim postavičkám, ich odevom i kulisám, vdýchla autenticitu. Veľkou zaujímavosťou tejto edície sú v neposlednom rade dvojjazyčné texty v obrázkoch, vďaka ktorým bude pre malých čitateľov poznávanie iných krajín a kultúr ešte zaujímavejšie a komplexnejšie.

Kam sa deti pozrú?

Prostredníctvom tejto série zavítajú deti do tých najvzdialenejších a najexotickejších kútov našej planéty: medzi severoamerických Indiánov, k Eskimákom, či na Tahiti. Nevynechajú ani európske krajiny, ako Veľkú Britániu, Francúzsko, Španielsko, Rusko alebo susedné Čechy a pripomenú si aj niektoré miesta Slovenskej republiky a tunajšiu módu. Zemeguľu krížom-krážom môžu precestovať s knihou Šaty z celého sveta a malé milovníčky najhonosnejších rób potešia najmä Šaty pre nevesty.

Celý rad spomínaných titulov vychádza dokonca už v dotlači a záujem malých štylistiek a štylistov o ne je stále obrovský. Kúpte si kompletnú sériu a dozvedajte sa zábavne a zaujímavo o iných kultúrach!

Všetky milovníčky a milovníkov tejto edície pozývajú na poznávanie sveta s krásnymi bábikami a atraktívnymi samolepkami aj kreatívne tituly radu Obliekame bábiky a Mesto plné samolepiek, ktoré ponúkajú zoznámenie sa s najkrajšími európskymi metropolami.

Odkazy na knihy:

https://www.bux.sk/knihy/448575-saty-pre-zuzku.html

https://www.bux.sk/knihy/564918-saty-pre-lenu.html

https://www.bux.sk/knihy/564916-saty-pre-nevesty.htmlInzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.