V Spoločenstve II. povstane vlčie impérium


Očakávané pokračovanie fantasy série Spoločenstvo bude začiatkom mája realitou. Pod názvom Spoločenstvo II. – Zrod vlčieho impéria nájde čitateľ z pera slovenskej autorky píšucej pod pseudonymom Laura Ensi prekvapeniami prešpikovaný príbeh, ktorý svojím prepracovaním dokonca predčí samotnú jednotku.

Laura Ensi, Zrod vlčieho impéria, SPoločenstvo 2

Zatiaľ čo sme sa v prvej časti oboznámili s hlavnou hrdinkou Raine, jej pozoruhodným osudom, blízkymi ľuďmi a misiou, ktorá jej je predurčená, v „dvojke“ ide rovno do tuhého.

Podarí sa krehkej dievčine zastaviť zlo?

Raine Zaire už viac nie je obyčajným mladým dievčaťom. Naučila sa, aké nástrahy na ňu čakajú a nesie si už na tele i na duši mnohé jazvy. Stala sa ženou, alfou vlčej svorky, vyvolenou alba lupus a manželkou. Na svojich pleciach nesie obrovské bremeno – musí zjednotiť všetky vlčie svorky a postaviť sa na odpor ich odvekým nepriateľom – Venatorom. Počas svojej dobrodružnej cesty získa mnoho spojencov a zistí, že svet vôkol nej vôbec nie je taký, aký sa na prvý pohľad zdá.
Bude to však stačiť na to, aby zachránila všetkých Vlkov? Budú ona a jej svorka schopní zastaviť zlo? Alebo ich všetkých na konci dlhej cesty čaká len smrť?

Oslobodenie alebo záhuba?

„Najsilnejšou časťou knihy je pre mňa moment, keď si Raine uvedomí, že aby jej rodina, priatelia a ostatní Vlci mohli raz žiť v pokojnom a mierumilovnom svete, bude musieť najprv umrieť mnoho ľudí – a ona s tým nemôže nič urobiť. Môže ich len viesť v ústrety záhube – a oslobodeniu,“ naznačuje autorka, ktorá zároveň čitateľom sľubuje, že ich čakajú mnohé prekvapenia, zoznámenie sa so svorkami po celom svete, objavovanie tajomstiev, ktoré navždy zmenia pohľad Vlkov na svet a veľa príbehov a legiend, ktoré odhalia, kto vlastne Vlci sú a čo je ich skutočnou úlohou.

Pokračovanie úspešného slovenského fantasy románu je opäť plné napätia, ťažkých rozhodnutí a nečakaných zvratov.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.