Tlačové správy

Juraj Gerbel, autor akčného trileru Otoč sa, na návšteve u Štefana Kurillu

gerbel Kurilla
Mladý slovenský spisovateľ a autor akčných thrillerov, Juraj Gerbel, prijal čestné pozvanie od majstra bojových umení, Štefana Kurillu, na pôdu jeho Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku v Bratislave.
V rámci stretnutia Gerbel odovzdal Kurillovi spolu s podpisom i venovaním výtlačok svojej prvotiny, románu Otoč sa, ktorý v sebe kombinuje prvky detektívky, hororu, mystiky – a zároveň bojových umení. Práve preto je toto podujatie zaujímavé, keďže Kurilla, okrem iného držiteľ 7. danu v tradičnom Aikido, predstavuje celosvetovú kapacitu vo viacerých bojových disciplínach a radí sa medzi elitnú špičku v globálnom merítku.
gerbel Kurilla

Otoč sa

Román Otoč sa je zasadený sčasti v Bratislave a sčasti v Thajsku, najmä v Bangkoku. Hlavnou postavou je zdanlivo obyčajný mladý muž, ktorý v Ázii strávil veľkú časť života. Momentálne sa snaží žiť v kľude na Slovensku, avšak jeho tienistá minulosť sa vracia a rúca mu celú existenciu.Dielo obsahuje navyše prvky cestovania, exotiky a spomínaných bojových umení; keďže hlavný protagonista vyrástol v thajských uliciach a ringoch, kde sa stal majstrom muay thai. Rozvíjanie zápletky prebieha racionálne a logicky, no okrem toho sa v deji vyskytujú i zriedkavé okamihy nadprirodzena.

Kniha si za krátky čas od vydania na jeseň 2019 vyslúžila viaceré pozitívne ohlasy aj od prominentných ľudí známych na verejnosti ako napríklad od uznávanej spisovateľky Dany Hlavatej, o čom sa možno presvedčiť napríklad na oficiálnom webovom portáli autora, www.jurajgerbel.sk.

Aký máš z čánku pocit?

Excited
0
Štastný/á
0
Páči sa mi to
0
Neistota
0
Silly
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy

Komentáre sú ukončené