Kondičný tréner Maroš Molnár a jeho nová kniha, na Buxe aj s podpisom


Známy kondičný tréner Maroš Molnár sa v našich končinách preslávil najmú americkou reláciou Extrémne premeny, ktoré pod americkou licenciou v slovenskom znení uvádza TV Markíza. Ako odborník na cvičenie a životosprávu sa nezľakol ani práce pri kamere a s ľuďmi. Dve nesmierne náročné veci, ktoré nie každý vníma ako neobvyklé plus (preto nikto podobný nie je a hľadá sa ťažko aj v zahraničí), sú zrejme automatikou, ktorá vyplýva z jeho osobnosti.

Gauč alebo šťastie, Maroš Molnár

Maroš Molnár, skúsený tréner, z ktorého úst budete počuť mnoho rád, skúseností a najmä „Zaber! Poďme! Zaber!“ má pri dvoch sezónach a stále nie ešte odvysielaných všetkých zverencov, čo povedať. Dokazuje to aj tým, že vychádza kniha venovaná jemu, zdravému štýlu, pohybu a vôbec motivácii vybrať si tak ako názov knihy napovedá.

Gauč, alebo šťastie?

Vyberať si medzi pohodlím a komfortom a skutočným pohodlím a šťastím je pre mnohých ťažké. Podobnú otázku v rôznych ich podobách Molnár pokladá aj ľuďom, ktorí sa mu zverujú do rúk. Je jasné, že pomocou známej šou si vybudoval svoje meno a je vnímaný aj laickou verejnosťou za profesionála. Tých môže zaujať informácia, že posledných niekoľko mesiacov bola pripravovaná kniha. Maroš Molnár v nej spomenie niečo z toho, čo by mohlo pôsobiť na ľudí túžiacich po zmene.

Kniha, ktorú podpísal aj Maroš Molnár

bude obsahovať 264 strán a jej plánované vydanie je na 16. októbra. Záujemcovia o túto knihu si však môžu kúpiť aj o niečo vylepšenú verziu knihy. Za neznemenú cenu je v ponuke obchodu BUX.sk aj knižka s podpisom Maroša Molnára, ktorá je limitovaná na 100 kusov. Objednať si podpísanú knihu je možné len na BUX.sk.

Oficiálna anotácia uvádza:

Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov.

V knihe sa dozviete o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou. Nájdete v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžete naučiť robiť správne, tak aby vás nič nebolelo a cítili ste sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy.

Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberiete – gauč alebo šťastie?Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...

One thought on “Kondičný tréner Maroš Molnár a jeho nová kniha, na Buxe aj s podpisom

Comments are closed.