Michala Ries vo februári vydá Otvorené nebo, na buxe s podpisom


Michala Ries dnes už vôbec nepatrí medzi neznáme autorky. Nie len že sa presadila úspešnou „odviazanou sériou“ (možno popísateľnou ako slobodnou, na dvoch kolesách, s vetrom vo vlasoch) v počiatkoch svojej tvorby, výborné meno si spravila rom-com románom 24 dní do Vianoc. Následne sa výrazne zviditeľnila aj románom Iveta, ktorý bol napísaný na motívy seriálu, no s celkom inak postaveným príbehom, bohatším, zaujímavejším a posväteným samotnou televíziou, ktorá ju touto možnosťou oslovila. Najnovšie sa nám predstaví vážnym románom Otvorené nebo. Naplánovaný je na koniec februára. Známe o ňom zatiaľ veľa nie je. V predpredaji nám ponúka pohľad na anotáciu budúcej 400 stranovej knihy.

otvorené nebo

Anotácia knihy Otvorené nebo

Je nebo otvorené naozaj pre všetkých? Barborka vyrástla v pekle. Nikdy sa nebála strašidiel pod posteľou, pretože vedela, že skutočné príšery sa ukrývajú v ľuďoch. Pozná hlad, zimu aj strach. Nikomu neverí a riadi sa teóriou prežitia z ríše zvierat – prežijú len tí najsilnejší. Jediným svetlým bodom v jej živote sú jej malí bratia, o ktorých sa od narodenia stará a ochraňuje ich.

Matej vyrástol v milujúcej rodine, v bezpečnom a podporujúcom prostredí. Nikdy nebol hladný. Nikdy mu nič nechýbalo. Jeho život je plný svetlých bodov. Ich svety by nemohli byť odlišnejšie, no napriek tomu dve mladé srdcia zahoria vášňou i zakázanými citmi. V objatí prvej lásky Barborka sníva o lepšej budúcnosti. Na chvíľu si dovolí mať nádej. Ale naozaj len na chvíľu… Hovorí sa, že v láske a vo vojne je dovolené všetko. Nikto ju však nevaroval, ako ľahko sa môže láska zmeniť na vojnu

Na BUXe s podpisom autorky

kníhkupectvo BUX opäť ponúka tradične aj knihu s podpisom. Tak ako tomu bolo pri knihe 24 dní do Vianoc s úspechom, určite fanúšikov mladej spisovateľky poteší správa o spustení predpredaja podpisovanej knihy aj v prípade pripravovanej novinky. Otvorené nebo vychádza na konci februára. Autorka dorazí v tomto čase do skladu vydavateľstva IKAR / Slovenský spisovateľ a podpíše toľko kníh, koľko bolo predobjednaných. Pôjde tak, ako vždy doteraz, vlastnoručný podpis autorky na predných stránkach knihy pre tých, komu niečo také urobí väčšiu radosť, ako kniha samotná. Pretože kniha s podpisom autora je pre niektorých zberateľov výrazne cennejšia ako kniha klasická.

TIP: Predobjednávka knihy Otvorené nebo s podpisom na BUX.skInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...