Novinka od Michal Ries Celý život vychádza 10. mája, aj s podpisom


Mladá slovenská spisovateľka Michala Ries je známa predovšetkým u rovnako mladého publika. Píše pod vydavateľstvom Slovenský spisovateľ, a.s.  a ako autorka je známa najmä v posledných troch rokoch. Koncom roka 2021 priniesla s obchodom bux.sk možnosť zakúpiť si jej novinku s podpisom. V roku 2022 sa môžeme na jar tešiť na ďalšie knižné dielo a opäť s možnosťou získať knihu s podpisom. Pre zberateľov, ktorí radi siahnu po podpísanej knihe, sa takáto príležitosť naskytne opäť na stránkach bux.sk. Presnejšie, už dnes je možné si predobjednať knihu Celý život.

Celý život vychádza 10. mája

V rovnaký deň by sa mala autorka objaviť v skladoch obchodu bux.sk, aby podpísala limitovaný počet kníh. To znamená, že po 10. máji dostanú svoju knižku všetci. Tí, čo si objednajú klasickú knihu, alebo tí, ktorí si vyberú konkrétny typ knihy – ten s podpisom.

V predpredaji kniha s podpisom exkluzívne na BUX.SK

Informácie o knihe:

Dve ženy, ktoré sa nepoznajú a zdanlivo nemajú nič spoločné. Dve voľby, po ktorých už nič nebude ako predtým. Dva osudy plné zúfalstva a smútku, ale aj nádeje a neochvejnej materinskej lásky.

Dokáže láskyplné partnerstvo prežiť smrť dieťaťa?

Prešlo už niekoľko mesiacov, odkedy ich syn zomrel, no Eva sa nevie ubrániť pocitu, že ich manželstvo zomrelo spolu s ním. Márne hľadá odpoveď na otázku, či ďalej bojovať o Gabrielovu lásku, alebo sa vzdať. Rozhodovanie jej sťažuje iný muž. Muž, ktorý je ochotný dať Eve všetko, čo jej manžel odopiera celé mesiace. Je však toto cesta, na ktorú sa Eva dokáže vydať?

Môže pretrvať krehký cit, ktorý sa zrodil v tom najnevhodnejšom čase?

Keď Živa toho muža stretla prvýkrát, považovala ho za bezdomovca. Jej konanie viedol súcit. Každým spoločným okamihom sa súcit mení na hlbokú náklonnosť, vzťah však ani pre jedného neprichádza do úvahy. Živa stojí pred voľbou, ktorá zmení celý jej život. A nielen jej. Vyberie si lásku, aj keď vie, že jej prinesie len trápenie?

michala ries celý život novinka kniha slovensky spisovateľ 2022

  • Žáner a určenie: Román pre ženy, súčasná literatúra
  • ISBN: 978-80-220-2394-8
  • EAN: 9788022023948
  • Rok a mesiac vydania: 2022/05
  • Počet strán: 416
  • Väzba: Knihy viazané

TIP NA ČLÁNOK: majú podpísané knihy zmysel? A prečo?Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...