Slonie marcové zľavy na MALL.sk mierne zlacneli čítačky, viac mobily


MALL.sk poznáme ako predajcu širšieho spektra tovaru, od plienok a granúl pre psov, po elektroniku. Cez sieť partnerov, ktorých uvádzajú v detaile každého produktu, len nie každý si to všimne, dopĺňajú aj taký tovar ako postreky na ovocné stromy, pneumatiky, alebo knihy. Dnes si tak vieme na mall.sk kúpiť naozaj takmer všetko. Zamerali sme sa však práve na tie knihy, hoci skôr tie elektronické. Mall.sk jednak zaujal čítačkami na elektronické knihy, ale aj tými papierovými (tie má rovnako tak v ponuke, cez spomínaných externých partnerov). Všetko v rámci aktuálnej marcovej ponuky Slonie zľavy. Slona už poznáte z TV spotu, no na marec má novú ponuku.

Čítačky elektronických kníh majú dopravu zadarmo

Aktuálne zľavy na čítačky nie sú nijako extrémne. Najvyššia zľava sa dotýka modrého Amazon Kindle Paperwhite 4. generácie 2018 s 8GB pamäťou. Pôvodne 159, dnes 119 EUR. Je však uvádzaný s podtitulom „S REKLAMOU“. Znamená to prakticky len to, že namiesto šetriča obrazovky s ceruzkami, ako sme zvyknutí, je v tomto prípade spustená ako šetrič reklama. Tá pritom môže obsahovať aj zľavové kupóny na nákupy v oficiálnom Amazon obchode. Komu nevadí namiesto šetriča s obrázkom kníh či ceruziek nejaká reklama (s rovnakou funkciou šetriča), ten vlastne o nič nepríde.  Dôležitým faktom je, že reálne získa kvalitný prístroj s ktorým sú spokojní po celom svete. Nakoniec s Kindlom spolupracuje aj mnoho systémov, ktoré predávajú eknihy na Slovensku a priamo sa spájajú. Chce to len povoliť adresu odosielateľa eknihy (obchodu.)

Najlacnejšie vychádza C-TECH Lexis II, hoci na Amazon Paperwhite na trhu zrejme nemá nič. Celá ponuka čítačiek je na:  https://www.mall.sk/ . Tento výber čítačiek má pritom pri každom jednom uvádzané dopravu zadarmo. Veď by sa aj patrilo.

Čítačky sú súčasťou tejto akcie len prvý týždeň v rámci mobilov a tabletov, ako ich blízky príbuzný. Lenže pri spustení akcie je nám jasné, že každý týždeň bude aj niečo iné. Tešiť sa môžeme na týždeň mobilov, ale čoskoro aj týždeň venovaný zábave a voľnému času, v ktorom v rámci marca nebudúä chýbať knihy. Oplatí sa počkať si. To už ale nemusíte zastihnúť ponuku na niektorý z mobilov.

Mobily sú tam zaujímavejšie

Mobilný telefón smartfón síce nemá veľa spoločného s knihami, ale iba ak nie ste používateľmi aplikácie Kindle, ktorá je zadarmo a nahrádza akúkoľvek čítačku. Pochopiteľne, baterka nevydrží tak dlho a nie je tak spoľahlivá, ako pri klasickej čítačke a aj mnoho vnemov pomimo nás núti neustále prechádzať k mobilu. V tomto prípade má ale Mall celkom peknú ponuku. S rovnakými cenami by pred polrokom zaujali mimoriadne. Biely Apple iPhone Xr so 128 GB z pôvodných 909 na aktuálnych 595 EUR je slušný skok. Podobne je to pri čiernom. Žltý, červený, zelený, čierny, fialový a biely Apple iPhone 11 64 GB zvesil z 804,70 eur na 678 eur.

Model LG K61, 4GB/128GB z 293,30 na 189 EUR, najvýraznejšie zlacnenie priniesli staršiemu CAT S31, ktorý poteší skôr tých s deravými rukami a ľudí v teréne, ktorí cez deravé ruky, alebo pohyb nechcú riešiť obité hrany a potrebujú odolnosť. Ten z 332,47 zvesil na 152 EUR. Lákavo pôsobí LG K52 v dvoch variantoch so zľavou 38%, teda z 267 eur s novou cenou 165 eur.



Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...