Po knihách Návrh, Omyl a Skóre je tu novinka od Elle Kennedyovej Cieľ


Kanadská autorka Elle Kennedyová patrí vo svete medzi bestsellerové autorky. Zameriava sa na príbehy pre young adult čitateľov. Spisovateľkou sa chcela stať už od útleho veku, knihy začala písať ako tínedžerka. Jej úspešná séria Off Campus prináša príbehy vysokoškoláčok, ktoré snívajú o kariére, no v istom momente do ich životného osudu zasiahne silný mužský element. Ako sa s tým vysporiada hrdinka štvrtého dielu série Sabrina?

O knihe Cieľ

Vysokoškoláčka Sabrina má v plánoch jasno: doštuduje, zaboduje na práve a získa skvele platenú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii. Krásny hokejista v jej predstavách nikdy nefiguroval. Johnovi Tuckerovi je preto ochotná venovať len jednu vášnivú noc, ale niekedy aj to stačí, aby sa človeku zmenil život.

Pre Tuckera je tímový duch alfou a omegou, na slávu si v porovnaní s ostatnými spoluhráčmi nepotrpí. Lenže ak sa má stať v dvadsiatich dvoch rokoch otcom, nehodlá zostať v úzadí. Zaumieni si, že sa o všetko postará a ako rodič zahviezdi. Nastávajúca matka jeho dieťaťa je nielen krásna a múdra, ale i nevyspytateľná. Nikoho nepúšťa do svojho srdca a tvrdohlavo odmieta pomoc. Ako ju má Tucker presvedčiť, že niektoré ciele sa dajú dosiahnuť len s asistenciou?

Ukážka z knihy:

„Trochu som sa na teba povypytoval.“
Vážne? No doriti. Síce mi to lichotilo, no trochu ma to aj vystrašilo. Vypytoval sa na mňa a ľudia mu ochotne kadečo narozprávali. Okrem Hope a Carin som s rovesníkmi veľa času netrávila.
Viem, že občas ľuďom pripadám odmeraná…
Fajn, mrcha. Odmeraná je len krajšie slovo pre mrchu. Neteší ma, že ma spolužiaci za ňu považujú, ale s tým nič nenarobím. Nemám čas ani energiu klebetiť s nimi ani chodiť po prednáškach na kávu a tváriť sa, že zapadám medzi prachaté decká, ku ktorým patrí väčšina študentov tejto školy.
„Chcem ti len povedať,“ pokračoval, „že to chápem. Máš kopu povinností a ja ťa nežiadam, aby si nosila moju hokejovú bundu, nastokla si môj pečatný prsteň a bola moja frajerka.“
Obraz dokonalej frajerky, ktorý mi práve vykreslil, ma pobavil. „A o čo ma teda žiadaš?“
„O rande,“ odvetil jednoducho. „Jedno rande.“

V PREDAJI NA: MARTINUS.SK | BUX.SK

O autorke:

Elle Kennedyová vyrastala na predmestí Toronta v Ontáriu a vyštudovala angličtinu na Yorkskej univerzite. Od útleho veku vedela, že chce byť spisovateľkou a svoj sen si začala plniť už ako tínedžerka. Elle momentálne píše pre niekoľko vydavateľstiev. Miluje silné hrdinky, alfasamcov a dostatok iskrenia a nebezpečenstva, aby bol príbeh zaujímavý.

Kniha Cieľ vychádza vo vydavateľstve IKAR v roku 2021, počet strán 4, MOC je 19,90 eur.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.