Bux rozšíri ponuku kníh s autogramom o Volanie krvi Michaly Ries


Máte radi s podpisom, alebo ak chcete „s autogramom“ ? Už v júni sa fanúšikovia slovenskej spisovateľky Michaly Ries dočkajú novej knihy. Tentoraz pôjde o temnejší príbeh s názvom Volanie krvi. Niečo odlišné od posledného hitu romantickej komédie 24 dní do Vianoc. Volanie krvi je už v predpredaji a opäť aj s možnosťou objednania knihy s podpisom. Postaralo sa o to kníhkupectvo BUX.sk patriace priamo pod vydavateľstvo IKAR, a.s.. Predobjednávkou knihy Volanie krvi v predpredaji si zaistíte nie len jednu z prvých kníh predávaných po vydaní, ale priamo získate aj knihu, ktorá sa dostala do rúk samotnej autorke, aby ju vylepšila o svoj podpis. V ponuke je teda kniha s podpisom, ale ako kniha bez podpisu.

Nie je to pritom jediná kniha s podpisom v ponuke bux.sk

Ponuka kníh s autogramom narástla

Bux.sk nedávno rozšíril ponuku podpísaných kníh o všetky kúsky, ktoré mali skladom. Nastala tak situácia, kedy si vieme zakúpiť hneď niekoľko zaujímavých kníh, ktoré zostali z posledných podpisových akcií, alebo kníh, ktoré počas návštevy Bratislavy spisovatelia pre zákazníkov podpísali. Keďže nie každý autor pochádza z Bratislavy,  sú podobné podpisové akcie skôr záležitosťou podujatí lokálnych, v knižniciach a pod.

Mať možnosť nákupu kníh s podpisom aj online je tak výhodou predovšetkým pre zberateľov. Aktuálne sa v ponuke nachádza niekoľko kníh Petra Šlosera, jedného z úspešných autorov krimi. Nájdeme aj knihu od Františka Kozmona, lákavé sú knihy Janky Pronskej a Kristíny Brestenskej. Staršiu generáciu poteší Táňa Keleová-Vasilková, alebo aj dvojica spirituálnych záležitostí s podpisom Lorny Byrne. Nás najviac zaujala kniha s podpisom Zuzky Smatanovej, ktorá sa však už vypredala. Potešujúce je však zastúpenie hneď niekoľkých posledných titulov od úspešnej Lucie Saskovej, vrátane druhého vydania Zlatokopy, a ďalšie knihy od Michaly Ries.

Ďalšie knižné tipy, ktoré určite nezmeškajte:

článok o knihách s autogramom

Treba však dodať, že táto ponuka kníh s autogramom je vždy limitovaná počtom kusov niektorých z kníh.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...