Hľadanie Adama, novinka od Františka Kozmona aj s autogramom


František Kozmon, spisovateľ pochádzajúci z Nitry, sa presadil predovšetkým sériou kníh s typickou jemu nezameniteľnou obálkou, zvieracími jednoslovnými názvami trilerov. Tentoraz však na trh prichádza s novinkou, ktorá nie je úplne jeho typickým príbehom a ani názvom či obálkou. Kniha Hľadanie Adama je o dvoch rozdielnych ľuďoch. Adam vyrastá v prostredí sfanatizovaného náboženstva a Kamil v prostredí televízie. Už niekde tu toto stručné zhrnutie prináša zaujímavú zápletku a motiváciu do knihy, alebo jej anotácie nakuknúť.

hľadanie adama františek Kozmon

Kniha je aktuálne v predpredaji u mnohých predajcov. Na BUX.SK sa aktuálne objavuje kniha aj v inej verzii. Hoci klasickej, s rovnakým počtom strán a s rovnakou obálkou, no predsa len niečím navyše. Knihu si môžu na BUX.sk záujemcovia kúpiť aj s podpisom autora.

Hľadanie Adama s podpisom a odoslaním od 31. mája

Novinka Františka Kozmona vychádza už 28. mája, avšak bux.sk bude expedovať zásielky až od 31. mája, ako uvádzajú na svojich stránkach. Autor v ten deň všetky knihy podpíše a vyrazia k zákazníkom. Podpis je možné nájsť na predných stránkach knihy. Cena knihy je v každom prípade nezmenená. Je však potrebné pozorne objednávať správnu knihu, Tá s podpisom obsahuje v názve dôležitý dodatok „(s podpisom autora)“.

Pozor na to, že nejde o krimi, ako bolo doteraz u autora zvykom. Kniha patrí do žánru Queer román, čiže ide o čítanie o páre rovnakého pohlavia. Dôležitá informácia, ktorá by mala byť dostatočne uvádzaná, aby nakoniec kniha nesklamala čitateľa očakávajúceho ďalšie krimi.

Viac nahttps://www.bux.sk

Anotácia knihy Hľadanie Adama

Tínedžer Adam dospieva v rodine zasvätenej fanatickému náboženstvu a zápasí s dvojakosťou svojej viery aj sexuálnej identity. Čitatelia sa vďaka nemu vydávajú na dojemnú cestu sebapoznania, priateľstva, prvej lásky, no aj prekážok a skrývania autentického ja pred rodinou.

Kamil, televízny PR manažér, vedie celkom iný život. Plný pracovný a spoločenský kalendár mu naruší matka, ktorá sa mu náhle zjaví na prahu. Dávno sa odcudzili, no nevyliečiteľná choroba ju privedie k synovi. Na pozadí nezvratných udalostí skúmame témy zmierenia, odpustenia a trvalého vplyvu minulých rán na súčasné vzťahy.
Na prvý pohľad sa Adam a Kamil nemôžu líšiť viac, na druhý sú si čoraz podobnejší.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...