František Kozmon čoskoro predstaví novinku Volavka, na buxe s podpisom


Úspešný autor slovenských krimi románov František Kozmon sa preslávil svojou sériou kníh, ktoré si držia jednotný dizajn, názvy, ale aj príbehy. Najnovšie Kozmonovo dielo vychádza 22. júna, ponesie názov Volavka  a tentoraz si budú môcť záujemcovia oň knihu zakúpiť aj v trochu inej podobe.

Volavka aj s podpisom

Pre nadšencov podpísaných kníh, najmä však pre čitateľov krimi a fanúšikov Františka Kozmona môže byť zaujímavou informáciu spustenie predpredaja aj podpísanej knihy Volavka na bux.sk. Znamená to tak, že do vydania knihy zostávajú necelé tri týždne, počas ktorých si môžu záujemcovia vybrať medzi

  1. Podpísanou knihou
  2. Nepodpísanou knihou

Keďže nie každý má rád, ak sa do knihy píše a hodnotu má pre neho kniha bez podpisov, príležitosť zostane aj pre nákup nepodpísanej knihy. Táto možnosť je aktuálne len na bux.sk. Pre nás, ktorí zbierame knihy s podpismi autorov, ideálne s venovaním,  je to samozrejme vítaná príležitosť. Hoci bez venovania, no to možno pribudne. Besedy sa postupne stanú opäť skutočnosťou a podpisové, či predajné akcie azda rovnako tak.

Anotácia knihy:

Marek Wolf sa ocitá na mieste činu ešte pred príchodom polície: obeťou vraždy je jeho mama, vražednou zbraňou služobná devina a hlavným podozrivým brat Patrik. Ten ušiel z nápravnovýchovného zariadenia, no Wolf aj napriek dôkazom verí v jeho nevinu. Pátra po bratovi a celkom zabúda na vyšetrovanie, ktoré nestihol uzavrieť. Až kým nenadobudne podozrenie, že prípad Červ s maminou vraždou súvisí.

Karol Lupták, stále mimo služby, hľadá nezvestnú kamarátku svojej dcéry. Stopy ho zavedú do luxusného hotela vo Viedni, z ktorého Laura za záhadných okolností zmizla. Bezpečnostná kamera ju zachytila potácať sa po chodbách, zo záberu sa stratila pri mraziacej miestnosti a na žiadnom ďalšom sa už neobjavila. Lupták je presvedčený, že Laurino zmiznutie súvisí so známou americkou speváčkou, ktorá v tú noc v hoteli organizovala súkromný večierok.

Volavka nadväzuje na predchádzajúcu Kozmonovu knihu Červ. Podľahol Wolf sebaklamu alebo sa dostal na stopu niečoho omnoho väčšieho?

Odkazy:Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...