Ikona sociálnych sietí DarkSide of Žika vydáva diár na rok 2020


Martina Žikavská alias Žika je moderátorkou komerčného rádia a jej záľubou je vtipne, ironicky a s veľkou dávkou sarkazmu komentovať ľudské správanie. Verí v to, že každý z nás má svoje temnú stránku, ktorú je dobré spoznať. Preto aj svoj facebookový profil nazvala DarkSide of Žika a prostredníctvom neho začala uverejňovať krátke statusy, ktoré si v krátkom čase získali množstvo priaznivcov. Dnes majú jej sociálne siete tisíce „followerov“ a zo Žiky sa stala ironická ikona slovenského internetu. Vo vydavateľstve Ikar jej v týchto dňoch vychádza diár s názvom Rozum nie je obočie. Ten nedokreslíš.

Vďaka nemu si môžu jej priaznivci každý deň v roku užívať s dávkou inteligentného humoru. Súčasťou diára sú aj nálepky s citátmi.

Ukážky z diára:

„Ja by som aj bola milá,

Ale všetci ma serú.“

DarkSide of Žika

 

„Po týchto sviatkoch sa chcem pekne poďakovať tomu, kto vymyslel nohavice na gumu.“

DarkSide of Žika

 

„Vy, čo ste v lete nadávali, že je príliš teplo, už ste teraz spokojní?“

DarkSide of Žika

O diári DrakSide of Žika:
Každý z nás má temnú stránku. Niekomu o nej povieme, niekto ju nikdy nespozná. Toto je veselý diár práve o nej. Nemusíte nikomu hovoriť, čo v ňom máte, hlavne sa bavte a nikdy nikomu nedovoľte, aby vám kecal do toho, ako máte v ktorý deň žiť. A nech je každý z tých dní plný zábavy!

Kúpiť a miesto pre viac na: https://www.bux.sk/

Čo my na to?

Jedna z najpredávanejších kníh, hoci ide o diár, za posledné týždne? Nuž, sociálne siete nás zrejme naozaj veľmi ovládli. Pravdou je, že jednotlivé myšlienky známe z z Facebooku majú naozaj niečo do seba a ľudia ich zdieľajú preto, že sú pravdivé a trefné. Na strane druhej, na Pulitzera to nie je. Skôr ide o zábavu, ako reálnu hodnotu pre človeka. Vo vnútri sú citáty riešené ako malé nálepky, takže ich môžete lepiť kdekoľvek sa človeku zachce, alebo ako sa práve cíti.  Diár je však zároveň skvelým príkladom, že nemusíte byť Hemingway, veľa prežiť a napísať, aby ste mali vysoké predaje a uznanie spoločnosti.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...