Lucia Sasková v roku 2022 poteší v predstihu knihou Utajená


Lucia Sasková patrí na Slovensku nepochybne medzi najúspešnejších autorov. Jej popularitu pritom netvorí tak zásadne erotika, či historická romanca, ktoré už možno považovať za akési klišé. Píše súčasné romány o súčasných a reálnych problémoch. To sa jej dlhodobo darí a patrí aj medzi naše obľúbené autorky v redakcii. Autorka bez hviezdnych manierov, povýšeneckého vystupovania, ktorá sem tam vyjde s kožou na trh v rámci besied, alebo stretnutí s čitateľmi, tento rok zaujme knižnou novinkou s názvom Utajená skôr. Nebude to tesne pred Vianocami v najväčšom zhone, ale v čase absolútne najlepšom možnom. V septembri, s dostatočným predstihom pre všetkých, ktorí by si chceli jej novinku zadovážiť.

Bux.sk opäť ponúka exkluzívnu knihu s podpisom

Asi už ani neprekvapí, že internetové kníhkupectvo bux.sk ponúka knihu aj s podpisom autorky. Ako už je niekoľko rokov zvykom, posledných niekoľko kníh mali možnosť čitatelia získať aj s autorkiným autogramom. Dokonca sú čitateľky, ktoré majú zbierku jej podpísaných kníh priamo za sebou. Originálne „tvárové“ obálky sú už pre jej tvorbu typické a ani sa nemusíme zaoberať hodnotením dizajnu. Vždy pôsobia zaujímavo, atraktívne a nepochybne u nich platí, že aj práve dizajn obálky zaujme a knihu predáva.

Na bux.sk odštartovala možnosť predobjednať a teda zarezervovať si knihu v predstihu v týchto dňoch. Novinka Utajená vychádza začiatkom septembra a len čo dorazí do skladov, poputuje k prvým záujemcom bez ďalších zdržaní už v prvý deň po podpise samotnou autorkou. Lucia Sasková pritom po každom takomto podpise zazdieľa na sociálnych sieťach fotografie z priebehu podpisovania. Vždy ide o poriadnu hromadu kníh, ktoré nakoniec prejdú jej rukami a následne rukami pošty a kuriérov po celom Slovensku. Mať podpísaný výtlačok nie je na škodu.

Knižku s podpisom nájdete v ponuke na tejto adrese: https://www.bux.sk/knihy/676191-utajena…Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...