Vyšla Škandalózna princezná J. E. Malpasovej (Kráľovská aféra)


Autorku erotických príbehov Jodi Ellen Malpasovú poznajú slovenské čitateľky najmä vďaka úspešným sériám Tento muž (IKAR 2014 a 2016) a Jedna noc (IKAR 2019). Nová dvojdielna séria Kráľovská aféra nás zavedie na anglický dvor a predstaví nám nie úplne konvenčnú princeznú Adeline, ktorá svojimi škandálmi hnevá panovníka a zabáva celé kráľovstvo. Prenasledovaná novinármi, ktorí čakajú na každú jej výtržnosť, sa rozhodne dať voľný priebeh zakázanej láske s hollywoodskou hviezdou. Podľa slov autorky je prvá časť série – Škandalózna princezná – plná napätia, drámy a veľkej túžby. Máme sa na čo tešiť.

O knihe Škandalózna princezná

Život princeznej Adeline má ďaleko od rozprávky. Ako členku kráľovskej rodiny ju odmala prenasledujú novinári, striehnu na každý jej krok a priživujú sa na jej škandalóznych aférach. V paláci sa musia obracať, aby ututlali všetky Adelinine romániky. A to najmä pred kráľom. Jeho dcéra sa tvrdohlavo odmieta podriadiť tradíciám a očakávaniam monarchie. Napriek odhodlaniu zachovať si slobodnú vôľu a žiť ako normálny človek, sa v zlatej klietke čoraz viac dusí.

Druhý dych naberie až po stretnutí so slávnym hollywoodskym hercom Joshom Jamesonom. Doteraz sa nikomu neklaňala, no jemu sa bezvýhradne podriaďuje. Ale len za dverami svojej spálne. Josh možno vládne filmovému plátnu, ale v jeho žilách nekoluje ani kvapka modrej krvi, a tak sa ich vzťah nesmie dostať na verejnosť. Inak kráľ urobí všetko, aby ich rozdelil. Román Škandalózna princezná je prvá časť dvojdielnej série Kráľovská aféra.

Z anglického originálu preložila Andrea Vargovčíková.

Autorka odporúča svoju knihu slovenským čitateľom:

Audioukážku číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Kto je Jodi Ellen Malpasová?

Jodi Ellen Malpasová sa narodila a vyrastala v Anglicku, kde doteraz žije s dvoma synmi. Pracovala v otcovej stavebnej firme a popritom tajne písala, kým nenašla odvahu odhaliť svetu svoju tvorbu. V sérii Tento muž (IKAR 2014, 2016) ponúkla čitateľom príbehy so silnými postavami, čo vyvolalo neuveriteľné reakcie žien na celom svete. Medzinárodný úspech dosiahla aj ďalšou sériou šteklivých príbehov z názvom Jedna noc (IKAR 2019). V roku 2022 prichádza s erotickou sériou Kráľovská aféra. Viac sa o nej dozviete na: JodiEllenMalpas.co.uk, Facebook.com/JodiEllenMalpas.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.