Tomáš Najt už vydáva novinku Vodný Muž. O čom bude?


Tomáš Najt sa prejavil v roku 2018 dvoma knihami. Sci-fi Zastavený čas nás prenieslo do úvahy nad tým, aké by mohlo byť prežívať vo svete, v ktorom reálne stojí čas a teda aj všetko, čo čas potrebuje k vlastnej funkcii. Úchvatné sci-fi vyšlo len ako ekniha, kým druhé dielo s názvom Budinka, temný triler, vyšiel aj ako tlačená kniha. Po štyroch rokoch sa budeme môcť stretnúť s ďalším príbehom z pera rovnakého autora. Tomáš Najt už čoskoro predstaví Vodný muž. Triler s prvkami sci-fi, hoci záleží len na čitateľovi, ako veľmi ono sci-fi v príbehu pocíti.

O čom bude príbeh trileru Vodný muž?

Vodný muž je pomenovaním muža, ktorý v príbehu zohrá dôležitú úlohu, aj keď nie tú hlavnú. Je ním človek, ktorý nie je z nášho sveta a preto aj jeho správania a uvažovanie prebieha inak. Hlavným hrdinom je Juraj, ktorý nechtiac odhalí tajomstvo tohto vodného muža. Keď sa tak stane, začína sa hra na mačku a myš. Jednému ide o vlastný život, druhému ide o zachovanie tajomstva, no zároveň  v ňom táto hra prebudila chuť po love a zábave. Aj preto Juraj neumiera hneď, ale jeho prenasledovateľ si užíva postupnú únavu svojej koristi.

Vodný muž je príbehom s ktorým sa bude spájať viacero zaujímavostí. Kým Zastavený čas a Budinka boli napísané na mobile počas dvoch rokov, čiastočne aj súbežne medzi sebou, Vodný čas nebol mobilnou záležitosťou. Vznikal počas voľných dní na počítači v auguste a septembri 2021. Už čoskoro vychádza ako ekniha, k dispozícií u každého dobrého predajcu elektronických kníh. Vo formáte MOBI, EPUD, alebo PDF.

Knihu nájdete už čoskoro v profile autora na: MARTINUS.SK a na BUX.SKInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...