Emily D. Beňová a pokračovanie série 666 s názvom 666 démonov


Emily D. Beňová je jedna z mála slovenských spisovateliek, ktoré majú namiesto údaju o vydavateľstve často uvedené vlastné meno. Jedna z mála tých, ktoré riziko vydania vlastnej knihy podstúpili na vlastnej koži a viaceré knihy vydáva sama. O to viac je možno považovať za úspech, ak sa jej podarilo už niekoľko krát so svojou tvorbou obsadiť prvé priečky rebríčka na Martinuse, ba videli sme ju už aj na prvom mieste. Každá jej novinka zaujme najmä skalných fanúšikov a čitateľov, ktorých nie je až tak málo. Svedčia o tom správy, ktoré spisovateľka dostáva a spôsoby, akými sa s čitateľmi spája.

Nájdete v predaji na bux.sk, martinus.sk, pantarhei.sk a ďalších skladom od 3. augusta 2022.

Pripravovaná novinka úspešnej autorky

Naposledy zaujala prvým dielom série 666. Tá svojim názvom – pekelným číslom mohla znepokojiť časť čitateliek. Knihám dala symbol, podľa čoho môže čitateľ, alebo presnejšie čitateľka lepšie identifikovať tému. Téma démonov, diablov, služobníkov pekla je síce akousi formou hororu, hoci v tomto prípade fantasy, no cieľovkou sú čitateľky romantiky. Priznávame, že sme jej tvorbu nečítali. Sledujeme však s akým úspechom sa jej darí. Oslovuje nemalé publikum a to práve nepochybne jasá. Za krátko totiž vychádza jej novinka 666 démonov.

Ako už uviedla na svojich sociálnych sieťach, v ponuke ju má každé kníhkupectvo v online predpredaji. Ako druhý diel budúcej trilógie je tak celá séria vyhľadateľná pod označením 666. Autorka o tom možno ani len netuší, no práve číselné zadanie série jej možno pomôže k zaujímavým umiestneniam v rebríčkoch, v ktorých sa nie len knihy, ale aj knižnej série môžu zoradiť abecedne. V takom prípade majú knihy s číslom na začiatku navrch. Vieme, že je pripravovaná knižka veľkou knižnou záležitosťou najmä pre ženy 25+ a vyššie a preto sme si nemohli nechať ujsť príležitosť zmieniť sa o 666 démoch.

Anotácia knihy 666 démonov

Zahrávať sa so silami pekla nemôže priniesť nič dobré. Alebo je to naopak? Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel. Ibaže v tajuplnom svete mimo toho ľudského sa veci neustále hýbu a stret týchto dvoch sfér je nezvratný. Ustojí ho Vivien? Dokáže znova otvoriť svoje srdce citu, ktorý bol zabitý spolu s jej milovaným pri nohách Diabla?

Kto je spojenec a kto zradca v boji, ktorý rozpúta samotný vládca pekla, ale aj nevyspytateľná démonka Deryona? Ponorte sa do pokračovania bestsellera „666 duší“, v ktorom sa nielenže dostanete až do najhlbších útrob pekla, ale vás tiež presvedčí, že sila skutočnej lásky dokáže poraziť i tie najpodlejšie úklady.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...