Obľúbenej slovenskej autorke vychádzajú knihy už v troch jazykoch


Bestsellerová trilógia Kým nás pravda nerozdelí v roku 2021 uzrela svetlo sveta aj v Českej republike. Jej druhá časť Až nás pravda spojí vyšla v roku 2022 a záverečná časť je naplánovaná na začiatok roka 2023.

V predajoch na Slovensku si držala celé mesiace popredné miesta a nie raz sme mohli zazrieť články, ktoré túto romantickú sériu spomínali. Objavujú sa totiž aj na špecializovaných skupinách a stránkach na Facebooku, ktorú tvorí komunita čitateliek a recenzentov. Nečudo, autorka má schopnosť vtiahnuť čitateľa do deja už prvou stránkou a unášať ho na vlnách až do konca.

Tentoraz aj do Maďarska

Teraz prvá časť s názvom AMÍG AZ IGAZSÁG MINKET EL NEM VÁLASZT (Kým nás pravda nerozdelí) spoznáva svojich čitateľov v susednom Maďarsku. Maďarsko ako nie bežne objavovaný trh slovenskými autormi nie je bežnou krajinou pre slovenských autorov. Expandovanie za hranice Slovenska je často zaujímavosťou samou o sebe. Len málo slovenských autorov presiahlo hranice a malo obsah, ktorým možno osloviť, alebo nájsť cieľovú skupinu čitateľov.

Emily Beňová do Maďarska

Bude tak zaujímavé sledovať, či sa tento ťah podarí, čitateľov kniha ako aj séria osloví. Autorke tak držíme palce.

Kto je Emily D. Beňová?

Emily D. Beňová je slovenská spisovateľka, ktorá žije so svojou rodinou v malebnej dedinke na východe Slovenska. Je vydatá, má dve dcérky, miluje sladké, prírodu a čítanie kníh. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a písaniu romantických ženských, ale aj fantasy románov.

Maďarskú novinku môžete v Maďarsku zakúpiť napríklad tu: libri.hu

Knihy autorky na Slovensku zakúpite na MARTINUS.SK aj BUX.SK Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.