V kníhkupectve bux.sk odštartoval vianočný výpredaj. Čím poteší a zaujme?


Čo by to boli Vianoce a predvianočný zhon, ak by sme nemali vianočný výpredaj? Koronakríza nám pozatvárala obchody, zneistila ľudí, obmedzila pohyb a tak sa mnohí presúvame na internet. Hoci sa objavuje mnoho falošných obchodov s neznámymi doménami, ktoré si chcú uchmatnúť svoj diel z koláča, zárukou spoľahlivého a spokojného nákupu je nakupovať na známych miestach. Od roku 2013 je takým aj bux.sk, kedysi Media Klub, dnes jedno z najväčších kníhkupectiev na trhu. Nemôže inak, ako zaujať najnovším výpredajom pred Vianocami. Jeho trvanie je práve od 9. novembra do 15. decembra. Konečný dátum nie je len tak. Ide o termín, kedy aj po dohode s prepravcami ešte môže predajca garantovať doručenie do Vianoce. Neskôr už zasahujú zásielky do priveľkého chaosu, zdržaní a čakaní na dodanie tovaru od dodávateľov.

Vianočný výpredaj prichádza s rozsiahlou ponukou

Zvyčajne vidíme ponuku na 16 stranách. Katalóg distribuovaný do schránok po Slovensku máme už po necelých dvoch desiatkach strán prezretý. Ten aktuálny prichádza na 24 stranách. Samozrejme, prístupný je aj priamo online na bux.sk v celej svojej ponuke. Ide o mix kníh všetkých žánrov, aj celé balíčky kompletných dielov v sérii. Svoje miesto získavajú aj rôzne novinky, respektíve novšie knihy, ktoré na trh prišli už počas tohtoročnej koronavírusovej krízy.

Pri nákupe nad 20 eur je do objednávky pribaľovaná darčeková kniha ako poďakovanie. Obchod v jednom zo svojich článkov venovanom termínom a predvianočnému nakupovaniu apeluje na návštevníkov, aby si svoje nákupy nenechávali na poslednú chvíľu. Prihliada pritom na situáciu, kedy pre orientovanie trhu na nakupovanie z domu bude zvýšený nápor na doručovateľov. Posledné dni pred Vianocami tak je možné očakávať extrémne zaťaženie. Zásielky s vianočnými darčekmi je tak vhodné robiť s predstihom a nie na poslednú chvíľu.

Aktuálny výpredaj je v ponuke na:  https://www.bux.sk/

BUX.sk má riešenie aj na nákup darčekov tesne na Štedrý deň

Je ním, ako inak, nákup elektronických kníh. Po ich úhrade, ktorá je možná len platobnou kartou, je to len pár minút a e-knihy nabiehajú do profilu zákazníka. Dá sa to pokojne stihnúť aj na Štedrý večer. Akákoľvek novinka, klasika, žáner, všetko, čo je v ponuke ako elektronická kniha sa dá kúpiť do novej rozbalenej čítačky pod stromčekom aj počas Štedrého dňa, keďže systém je u väčšiny slovenských predajcov úplne automatizovaný.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...