Bux spustil predvianočný výpredaj. Trochu zamaskovaný, no bohatý


Na buxe štartuje predvianočný výpredaj Vianoce 2023. Graficky nie je vôbec zvládnutý dobre, najskôr sme ani netušili, že ide o niečo tak významné ako vianočný výpredaj. Premieru čiernej by sme povedali, že ide o Black Friday, ale nakoniec je to len unikátne maskovanie. Chce to podrobnejšie nazrieť a identifikovať ho ako veľkú nákupnú príležitosť. Akcia zamaskovaná pod akúsi tmavú grafiku s dievčatkom so svietiacou knižkou v sebe odhaľuje niekoľko prekvapení. Darček k nákupu nechýba ani tentoraz. Podmienkou jeho získania je nákup kníh z tejto ponuky nad 25 EUR. Dosiahnuť túto hranicu sa dá pomerne ľahko. Všetky knihy sa dajú zoradiť podľa ceny a tak je možné nájsť aj lacnejšie kúsky od jediného eura, ktorými možno doplniť objednávku a zvýšiť váhu celej zásielky.

Predvianočná ponuka: Nechýbajú novinky

Súčasťou vianočnej, či predvianočnej ponuky sú tiež novinky. Zväčša sa ich zvýhodnená cena pohybuje v zľave vo výške 20%. Ide o viacero kúskov beletrie, známych krimi, trilerov, či romantiky. Poteší aj veľké množstvo detskej beletrie. Zaujalo nás predovšetkým v rámci kníh pre deti:

  • veľký komplet tvorený celou sériou Holubia agentúra, knižným úletom v štýle Bojka
  • zverolekárka Miška má tiež svoj komplet, rovnako ako Petronela Jabĺčková
  • nejedna dcérka sa poteší aj novinke Dievča menom Willow, ktorá názvom síce pripomína slávny fantasy seriál Willow, no tu názov jasne hovorí, že tentoraz ide o dievča. Knižka je krásna a u nás už čaká vďaka vianočným darčekom v predstihu.
  • bux ponúka aj encyklopédie a náučné knižky.
  • Súčasťou tejto ponuky  je aj niekoľko audiokníh. Treba povedať, že bux.sk sa nešpecializuje na audioknihy na klasickom CD. Má rozsiahlu ponuku online verzií stiahnuteľných mp3 podobnú, alebo zhodnú s martinus.sk. Audioknihy na klasickom nosiči sú postupne vytláčané modernejším formátom. Aj naše nové auto už nemá CD prehrávač, ale len mp3 prehrávač, čo nás núti prenášať zakúpené audioknihy do formátu MP3 na prenosný nosič.

Predvianočný výpredaj buxu má viacero zaujímavých kúskov. Knihy, ktoré už máme, ale aj také, ktoré by nás potešili. Veríme, že inšpirujeme niekoho z vás, alebo len ubezpečíme, že tá nenápadná ukrytá akcia, ktorá sa tam práve spúšťa, je naozaj veľká predvianočná akcia, na ktorú sme čakali. Ak totiž nazriete do sekcie AKCIE, pod bannerom, ktorý počas dneška aspoň vylepšili zeleným a červeným poľom, majú možnosť otvoriť listovateľný katalóg, aký často nachádzame v magazíne Život.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...