Testujete čítačku? E-knihy, ktoré kúpite do 2 eur a nebudete ľutovať


Prvé zoznámenie s čítačkou môže byť španielska dedina, ale tiež potrebné oboznámenie sa s jej funkciami. Nech ste na tom akokoľvek s vedomosťami a orientáciou v technike, čítačka Kindle, PocketBook, alebo iné majú mnoho výhod. Na dovolenku s nimi môžete vyraziť spolu s databázou celej obecnej knižnice. Čítačku si ľahko zriadite aj v mobile cez aplikáciu Amazon Kindle, kde si však musíte mimoriadne dávať pozor na heslo, pretože inak ako zavolaním na ich linku v angličtine to momentálne nevyriešite. Klasická čítačka je vec skvelá. Na prvé otestovanie si môžete zakúpiť nejaký veľký medzinárodný hit, alebo na to ísť opatrne a pomaly.

čítačka elektronických kníh

Vybrali sme preto pre vás niekoľko tipov na elektronické knihy, ktoré nestoja viac ako 2 eurá a poskytnú zábavu, poznanie, alebo čokoľvek, pričom nemusíte ľutovať tieto testovacie eurá vložené do nákupu. Čo si vlastne dnes môžeme kúpiť do dvoch eur a bude stáť za to?

E-knihy do 2 eur, ktoré nezruinujú a neurazia

Na bux.sk ako aj na martinus.sk nájdete všetky knihy v rovnakej cenovej ponuke. Nasledovný výber si prispôsobte vlastným potrebám a preferenciám. Pre každého však určite máme niečo zaujímavé.

Zábavné a vzdelávacie knihy:

Slovenská beletria:

Zahraničná beletria:

Slovenská klasická literatúra:

Zahraničná klasika:

Uvedený výber kníh pre vašu novú čítačku neobsahuje nekvalitnú, sektársku, náboženskú, politickú a ani pochybnú literatúru. Nezahrnuli sme neznáme knihy neznámych autorov s obálkami kreslenými pastelkami, alebo Wordartom. Tie žiaľ často napovedajú, že nedostatočná grafická úprava obálky a zalomenia ide ruka v ruke s nedostatkami v obsahu a nezáujmu významnejších vydavateľstiev technicky a editorsky zasiahnuť do diela.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...