V októbri vychádza novinka Lucie Saskovej, Obvinená. Už v predpredaji


V októbri sa do predaja dostáva knižná novinka Lucie Saskovej, ktorá si už na prvý pohľad drží dizajnovú líniu ženských tvárí poznačených farbov. V nich možno hľadať symboliku, ale aj jednotnosť Saskovej tvorby, ktorá sa pri týchto sériách vyznačuje najmä náročnými spoločenskými témami. Ani tentoraz tomu nebude inak.

Novinka Obvinená

S tvorbou Lucie Saskovej sa stretávame pravidelne každý rok a dá sa povedať, že má pomerne slušný zástup čitateľov, ktorí opakovane siahajú po témach, kým sa bežne slovenský spisovateľ nezaoberá. Viac o príbehu pripravovanej novinky napovie už aj popis. Kniha je práve čerstvo uvedená do predpredaja a objaví sa presne rok po poslednom literárnom diele autorky.

Oficiálna anotácia: „Hlavná hrdinka sa ocitá na psychiatrickej klinike na treťom poschodí, z ktorého sa väčšina pacientov nikdy nedostane, keďže je vyhradené pre najťažšie prípady. Kedy a ako sa tam ocitla? A najmä prečo? Netuší. Má nesmierny strach z ľudí, dostáva záchvaty paniky, trpí depresiou a agresívne správanie jej nedovoľuje racionálne myslieť. Lekári sa jej snažia pomôcť, no ona nie je schopná spolupracovať. Časom sa dozvedá, že je obvinená z najťažšieho zločinu – z vraždy. Vôbec si nespomína, že by ju spáchala, a tak má jediný cieľ: rozpamätať sa. Kto je tajomný muž, ktorý stáva v noci pod jej oknom? Ako sa dostane z oddelenia, odkiaľ niet návratu? A nájde sa niekto, kto uverí, že je nevinná a na psychiatriu vôbec nepatrí?“

Opäť s podpisom na bux.sk

V kníhkupectve bux.sk sme sa už mali možnosť stretnúť s ponukou predobjednávky podpísaných kníh Lucie Saskovej. Pred rokom a rovnako tak aj v predvlani sme si mohli predobjednať knihy v predpredaji aj s podpisom. Opäť aj tento rok táto možnosť zostáva. Zberatelia podpísaných kníh sami nepochybne očakávajú, že aj ďalšiu knižku v sérii môžu mať „poznačenú“ od samotného autora. Ponuka je pritom tradične limitovaná a stihnúť ju musíme do vydania knihy. Keďže je to v prvej polovici októbra, času majú záujemcovia pomerne dosť. Kniha je v predpredaji s podpisom na bux.skInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...