Knižný výpredaj na buxe odmení za nákup knihou, pri jednej je peračník


Na knižnom kníhkupectve bux.sk spustili konco-letný výpredaj kníh s prehľadom viacerých noviniek v ponuke k tomu. Opäť sa dá nazrieť na to, čo je najnovšie a zároveň si kúpiť knihy v cenách od 1 eura, prípadne knižné komplety za pár eur. Komplety spoločnej série, alebo rovnakého autora, či témy. Konco-letný výpredaj neláka tradične len na zľavy, ale pri nákupe nad 25 EUR ponúkne aj darček. Ide o automatický darček, ktorý dostáva každý v online objednávke v prípade, ak jeho nákup presiahne 25 EUR. Samozrejme, týchto 25 EUR musí byť tvorených len z kníh z výpredaja. Vzhľadom na ponuku a výber to ale naozaj nie je problém. Stačí k tomu jedna novinka a zopár zlacnených kníh, prípadne dve novinky a menej tých zlacnených. Novinkami v predpredaji je napríklad nová Samatha Young, Jo Nesbo, Vi Keeland, a iné. Z benefitov v objednávke to pritom nie je všetko.

V ponuke sa objavila aj zaujímavá knižka pre deti. Angličtina, učebnica pre najmenších aj s audioukážkami prístupnými cez internet. Pri kúpe tejto knižky majú zákazníci možnosť získať peračník. Jednoduchý peračník na pastelky, či ceruzky so zipsom je v tematike samotnej knihy. Ponuka je platná do vyčerpania zásob, respektíve ako je zvykom – do vypnutia možnosti objednávania.

Ďalšie dlhodobé zaujímavé výhody predajcu

Ako je známe už dlhšie, bux.sk je obchodom vydavateľstva IKAR, a.s., ktoré je pritom zároveň aj knižný distribútor mnohých iných značiek a ďalších slovenských vydavateľstiev. Má tak pod sebou mnohých vydavateľov, samovydavateľov a zahraničnú literatúru, ktorú zabezpečuje kníhkupectvám, knižniciam a rôznym predajným miestam.  Priamo na buxe je tak rozsiahla ponuka, vyexpedovateľná pomerne rýchlo. Poštovné je možné poštou, kuriérom a zásielkovňou. Osobný odber možný nie je. Zásielkovňa sa nedávno premenovala na pre slovenského používateľa nezmyselný názov s neslovenským znením „Packeta“, ktorá vychádza pre doručenie zásielky len 1,5 eur. Tým má bux.sk najvýhodnejšie poštovné z pomedzi veľkých hráčov na trhu. Pri nákupe nad 39 eur je poštovné bezplatné.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...