Anna zo zeleného domu v novom vydaní so zelenšou obálkou


Slávne dielo Lucy Maud Montgomeryovej Anna zo Zeleného domu, má svoje nové vydanie. Začiatkom júna 2019 sa na pulty predajní dostáva najnovšie vydanie slávnych príbehov siroty Anny, ktorú svet nepozná ako Annu Shirleyovú, ale Annu z domu konkrétnej farby.

Anna zo zeleného domu

Nová Anna zo zeleného domu

Dielo, ktoré má svoju seriálovú podobu, ale aj množstvo knižných vydaní, má vo vydateľstve Slovart svoju graficky zaujímavú zelenú obálku. Svetová klasika má v tomto prípade 416 strán a pevnú väzbu, hodnú knihy a jej významu. Vnútorná úprava je pekná, s grafickými prvkami v skromnej, no milej podobe. Dobre čitateľný font s nie drobným písmom, ideálnym pre mladé čitateľky.

Anotácia:

Annu Shirleyovú z knihy Lucy Maud Montgomeryovej poznajú čitatelia na celom svete. Červenovlasá jedenásťročná sirota Anna sa omylom dostane do opatery postarších súrodencov Mateja a Marilly. Mateja si získa okamžite svojím hĺbavým štebotaním, Marillu o čosi neskôr ťažkým osudom a svojským správaním. Okrem bujnej fantázie a živého ducha má výbušnú povahu a neustále kopí chybu na chybu. Nájsť si priateľov a podmaniť srdcia vrstovníkov i susedov sa jej celkom iste podarí. Bláznivé dobrodružstvá Anny zo Zeleného domu, ktoré pri tom zažije, vyčaria úsmev na tvári aj tomu najväčšiemu mrzútovi.

Prežite ich spolu s ňou v novom vydaní tohto svetoznámeho románu. Kniha vychádza prvýkrát v kompletnom necenzurovanom preklade.

  • Autorka: Lucy Maud Montgomeryovej
  • Vydavateľstvo: Slovart
  • Dátum vydania: jún 2019
  • Slovenský preklad: Beáta Mihalkovičová,
  • Vekové určenie: mládež od 10 rokov
  • ISBN: 9788055637174
  • Kúpiť na BUX.sk alebo na MARTINUS.sk


Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...