Kniha Maroša Molnára Gauč alebo šťastie najpredávanejšia


Kniha kondičného trénera Maroša Molnára je TOP 1 najpredávanejšia kniha na celom slovenskom trhu na troch najväčších kníhkupectvách na Slovensku. Už týždeň sa drží tesne nad stálymi menami medzi rebríčkami úspešnosti, nad novinkou Jozefa Kariku Smršť. Hviezda z televíznej šou Extrémne premeny vo svojej knihe prezentuje niečo zo svojho súkromia, ale najmä ponúka postupne jednoduché aj pokročilé cviky na každý deň, ktorý si môžu aj jednotlivci medzi čitateľmi zmeniť svoj život k lepšiemu.

Kniha Maroša Molnára kraľuje

Knihu pripravil s Luciou Čarnou Pastierovou, niekoľko z nich aj podpísal pre bux.sk a doteraz prebieha predaj s úspechom. Dokonca je úspech tak mimoriadny, že môže hroziť vypredanie knihy. Dotláčanie knihy pred Vianocami prináša mnoho úskalí, potenia aj termínov. Aktuálne koronavírusové obmedzenia už prinútili niekoľkých vydavateľov celkom posúvať vydania pripravovaných kníh.

Kniha Maroša Molnára je najpredávanejšia

Ak v tejto chvíli nazriete do ponúk troch kníhkupectiev, nájdete presne takýto obraz ako na obrázku. BUX.SKMARTINUS.SK | PANTARHEI.SK

Pozitívna

Držme palce, aby táto kniha prispela k zdravšiemu a optimistickejšiemu Slovensku. Ak nazrieme von, vidíme mnoho nenávisti, agresie v komentároch pod článkami najdôležitejšej témy tohto roka, Covidu-19. Dokonca aj diváci, ktorí si radi pozrú Extrémne premeny neuniknú Covidu, keďže poznačil aj šou a jej priebeh. Kniha je pozitívnou a nepochybne hodnotnou pre všetkých, ktorí potrebujú nakopnúť, motivovať. Všimla si to aj verejnosť, veďInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...