Kníhkupectvo BUX spustilo predaj balíčkov detských kníh s vakom


Kníhkupectvo BUX.sk spustilo ešte začiatkom mája novú akciu zameranú na deti. Vytvorili balíčky tematicky podobných kníh, ktoré s 40% zľavou predávajú za jednotnú cenu 25 EUR a súčasťou balíčkov je pritom aj žltý vak pre deti. Pre úbor na telesnú, alebo schovávanie hračiek, ak nie priamo knižiek od Stonožky.

Balíčky kníh z každého rokžka troška prečíta ti Stonožka

Celá tematická akcia sa koná pod logom knižnej edície Stonožka. Ide pritom len o časť jednej veľkej akcie, ktorá je s touto značkou spojená. Jej ostatné súčasti sú tvorené balíčkami kníh, sériami a súpravami leporel.

Jednotlivé balíčky sú tiež odlíšené pohlavím, či majú byť určené chlapcom, alebo dievčatám, deťom so záujmom o príbehy, či kreativitu. Určite by sa dalo vymyslieť ešte mnoho ďalších kombinácií, Stonožka má v portfóliu dosť. No pre otestovanie nepochybne stačí aj týchto niekoľko.

Jednotlivé balíčky s vakom:

Čo je to tá Stonožka?

Stonožka je v súčasnosti najvýraznejšia značka detskej literatúry. Vydavateľstvá značka vydavateľstva IKAR, a.s. vystupujúca pod názvom Stonožka, na vlastných stránkach na doméne stonozka.sk je niekoľko rokov na trhu. Objavujú sa pod ňou detské tituly vydavateľstva a postupne sa tak deje aj pri úspešnom titule Denník odvážneho Bojka. Ak by Harry Potter vychádzal skôr, pravdepodobne by taktiež patril pod Stonožku, hoci tematicky by sa hodil do žánru literatúry pre deti od 10 rokov. Najvýraznejšie je žánrovo zastúpená literatúra pre deti do 10 rokov, beletria, náučná, enckylopédie, ale prekvapivo aj hračky, ktoré sú tak povediac blízkymi príbuznými kníh. Konkrétne puzzlové a leporelové hračky.

Stonožka je tiež viac ako rok súčasťou vysielania pôvodnej televízie RiK, v súčasnosti televízie pod názvom JOjko. Stonožka má v televízii vlastnú reláciu uvádzanú Erikou Kresťankovou, známou v minulosti aj z Telerána a TV Markíza. Pod logom Stonožka vychádza viacero kníh, ktorým sa venujeme aj u nás.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...