Knižná séria After zaujme už tretím filmom a setom za polovicu


Sériu After od Anny Todd netreba veľmi predstavovať. Knižná séria vychádzajúca v slovenskom znení v edícii YoLi vyplnila knižnicu tak, ako len málo kníh. Možno ak hrúbkou niektoré diely Harryho Pottera. After nás zaujal aj filmovou verziou, ktorá postupne do filmovej podoby dostáva všetky diely. Aktuálne Bontonfilm predstavil už tretí film chystaný do kín. Nebyť pandémie, tak sa už premieta oveľa skôr.

V hlavných úlohách filmu After: Tajomstvo sa podobne ako v dvoch predchádzajúcich dieloch predstavia charizmatický Hero Fiennes Tiffin zo známej herecko-režisérskej rodiny a šarmantná Austrálčanka Josephine Langford. Novinkou je obsadenie držiteľky Oscara a Zlatého glóbusu Miry Sorvino, ktorá si v snímke After: Tajomstvo zahrá Tessinu mamu Carol, a mladého amerického herca Cartera Jenkinsa, známeho napríklad z romantickej komédie Valentín či rodinného filmu Príšerky v podkroví. Ten stvárni postavu Roberta, ktorý zamieša karty vo vzťahu medzi Tessou a Hardinom. V novinke After: Tajomstvo sa teda môžeme tešiť aj na ďalší milostný trojuholník.

Celá knižná séria After za polovicu

To, čo sa však týka dneška a už zajtra bude neskoro, je však ponuka dňa na bux.sk. Tá každý deň prináša niečo zaujímavé za polovicu už bez prestávky od roku 2013. Zásadnou informáciou ale v tejto chvíli je pre nás tá o obsahu dnešnej akcie. nachádza sa v nej kompletná knižná séria After za 41,25 EUR.

Je síce riziko, že majiteľky niektorého z dielov takto získajú ďalšiu knihu „zbytočne“. No stále ju môžu podarovať, alebo ponúknuť ďalším čitateľom. Je pravdepodobné, že záujem vydavateľstva IKAR je knihy vypredať so starou obálkou, keďže príchodom filmu sa určite objaví aj obálka nová. Teda za predpokladu, že tomu tak bude aj tentoraz. Pri prvom a druhom diely sme mali možnosť vidieť aj filmové obálky.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...