Jarný výpredaj kníh na BUXe poteší, nechýbajú pekné kúsky aj darček


Obľúbené internetové kníhkupectvo BUX.sk dnes potešilo spustením jarného výpredaja. Slušná nálož kníh už za jediné euro v sebe zahŕňa trilery, aj zaujímavé kúsky. Prezrieť celú ponuku a zhodnotiť, ktoré knihy stoja za hriech si bude žiadať čas, preto si ho vyhraďte. Ponuku nájdete na tomto odkaze a nemohli sme di odpustiť niekoľko tipov najmä z tých kúskov po 1 až 2 eurách. Ponuka je však oveľa bohatšia a obsahuje aj niekoľko noviniek.

Od jediného eura a komplety ako súčasť ponuky

Knihou za euro je napríklad Posledná možnosť úniku, triler o mužovi, ktorý sa plánoval zabiť, ale nakoniec dostane ponuku, ktorá sa v jeho situáciu nemusí ľahko odmietať. Nie úplne ideálna je obálka knihy Milenci – Romeo a Júlia z Afganistanu, pritom ide o zaujímavé knižné dielo s pohľadom do kultúry na tzv. Ďalekom východe. V iných knihách sa bežne nedočítate, čo v tejto. Je však pravdou, že takto smutná obálka nemôže dokázať knihu vypredať. Trochu šialený je príbeh Krava nebeská, ktorú napísal herec David Duchovny známy predovšetkým zo seriálu Akty-X a Californication. Je to skôr kniha pre nadšencov vegetariánskej stravy, keďže hlavnou hrdinkou je krava, ktorá sa rozhodne ujsť z farmy do Indie, kde neskončí na bitúnku a potom na tanieri. Zaujímavá je však aj ponuka knižnej klasiky z vydavateľstva Kalligram – Svetozár Hurban Vajanský, Ladislav Ballek, Valentín Beniak.

Úspešný hit Vilo Habo je dnes už menej známy. Jeho recepty boli v čase vysielania úspešnej JOJkárskej kuchárskej ukričanej šou. Kniha však má svoju popularitu aj dnes. Na svoje si prídu aj náročnejší, pri knihách Všetko príšerné a krásne, Len nie láska nebeská, Niečo vo vode, alebo Harlan Coben a jeho Oklam ma, sú knihami po 2 eurá.

Určite si pozrite

Našim tipom je kniha Muž, ktorý padol do trhliny, ale nie na hlavu. Napísal ju Pavol Fabian, známy zverolekár a ide o doslova slovenského Foresta Gumpa, hoci neprežil nič z toho, čo prežil Forrest Winstona Grooma. Hlavný hrdina tejto knihy zažije množstvo dobrodružstiev po tom, čo stratí na výstupe v Himalájach pamäť a ako Čechoslovák sa poneviera po Ázii a potom po zvyšku sveta, zažíva neuveriteľné veci a po prečítaní sme ešte dlho nič lepšie nečítali.

Nezabudnite, že ak nakúpite knihy z tejto akcie, čiže ak nazbierate len hodnotou kníh z tejto ponuky knihy za 25 EUR, dostávate darček. Zápisník, ktorý už bol súčasťou iného setu s knihou Táni Keleovej Vasilkovej. Tento je určený na zapisovanie si domácich receptov.

Došlo miesto v knižnici? Potrebujete nový nábytok a väčšiu knižnicu? Skúste Tempo Kondela, Houseland.sk, alebo MojNabytok.skInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...