Neaktuálne

Bux štartuje svoj knižný Black Friday výpredaj 2022. Čo ponúkne?

Black friday

Black Friday je nákupná príležitosť na ktorú sa pripravujú zákazníci, ale aj predajcovia. Čo na tom, že je to zvyk z USA? Kým rovnaké podujatia u nás nemajú jednotný názov a jednotný dátum, niektorým odporcom prekáža, ak je v nákupnom šialenstve poriadok. Online predaj počíta s tým, že piatok pred dňom Vďakyvzdania je skrátka zasvätený nákupom. Predvianočné darčeky sa tak o trochu lepšie nakupujú, ak vieme, že tento „sviatok“ príde. V roku 2022 pripadá takýto piatok na 25 novembra. Nie na ten počas halloweenskeho víkendu, ktorý si doplietlo mnoho slovenských obchodov s veľkými predajňami ako Mall a Alza na čele.

Knižný Black Friday je tiež zaujímavosť sama o sebe. Žiaden autor by síce nedovolil, aby jeho kniha padla do výpredaja ak je novinkou. Noviniek sa tak nedočkáme v žiadnom obchode, ale ak si počkáme rok dva, je to skôr pravdepodobné. Ak má ísť o nákup neplánovaných darčekov a možno doplnenie vlastnej knižnice niečím, čo by sme inak nekúpili, tak prečo nie?

Bux.sk a jeho Black Friday

Z online kníhkupectiev sa objavuje ponuka bux.sk, v ktorej je niekoľko zaujímavých kúskov. Napríklad:

Aký máš z čánku pocit?

Excited
0
Štastný/á
0
Páči sa mi to
0
Neistota
0
Silly
0
Erika
Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Neaktuálne

    Komentáre sú ukončené