Bux štartuje svoj knižný Black Friday výpredaj 2022. Čo ponúkne?


Black Friday je nákupná príležitosť na ktorú sa pripravujú zákazníci, ale aj predajcovia. Čo na tom, že je to zvyk z USA? Kým rovnaké podujatia u nás nemajú jednotný názov a jednotný dátum, niektorým odporcom prekáža, ak je v nákupnom šialenstve poriadok. Online predaj počíta s tým, že piatok pred dňom Vďakyvzdania je skrátka zasvätený nákupom. Predvianočné darčeky sa tak o trochu lepšie nakupujú, ak vieme, že tento „sviatok“ príde. V roku 2022 pripadá takýto piatok na 25 novembra. Nie na ten počas halloweenskeho víkendu, ktorý si doplietlo mnoho slovenských obchodov s veľkými predajňami ako Mall a Alza na čele.

Knižný Black Friday je tiež zaujímavosť sama o sebe. Žiaden autor by síce nedovolil, aby jeho kniha padla do výpredaja ak je novinkou. Noviniek sa tak nedočkáme v žiadnom obchode, ale ak si počkáme rok dva, je to skôr pravdepodobné. Ak má ísť o nákup neplánovaných darčekov a možno doplnenie vlastnej knižnice niečím, čo by sme inak nekúpili, tak prečo nie?

Bux.sk a jeho Black Friday

Z online kníhkupectiev sa objavuje ponuka bux.sk, v ktorej je niekoľko zaujímavých kúskov. Napríklad:Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...