Michaela Zamari uvádza svoju novinku Priznanie, vychádza 3. mája


Mladá autorka ženských románov Michaela Zamari splnila čitateľom ďalšie prianie. V písaní odbočila od obľúbenej romanticko-erotickej série Šéf môjho šéfa a po úspešnej dotlači dobrodružno-romantického príbehu Rozhodnutie sa fanúšikovia dočkali voľného pokračovania s názvom Priznanie. Autorka opäť sľubuje dávku dobrodružstva, vášne, napätia, ale aj erotiku a štipku trileru. Aj tentoraz sa bude príbeh odohrávať v exotických destináciách.
Malajziu vystrieda slnečný Karibik aj metropoly ako Hongkong či Taiwan. „Čitatelia si museli počkať dva roky, ale som si istá, že to čakanie stálo za to. Hlavné postavy potrebovali chvíľu pobudnúť v mojej hlavy, aby som im dopriala príbeh, akí si zaslúžili. Presne taký, akí si zaslúžia aj moji čitatelia,“ dodáva autorka a netají sa tým, že tento jej ôsmy knižný počin sa už dávno stal jej srdcovkou.

Informácie o knihe:

  • Názov knihy: Priznanie
  • ISBN: 978-80-570-2769-0
  • EAN: 9788057027690
  • Rok a mesiac vydania: 2021/05
  • Počet strán: 432
  • Väzba: Knihy viazané
  • Formát: 145 × 225 mm
  • Vydavateľ: Michaela Zamari
  • Autor: Michaela Zamari
  • Dátum vydania: 3.5.2021

Anotácia knihy Priznanie:

Slnečný Karibik je ideálne miesto na reštart. Najmä po tom, čo si Amanda prežila drámu so psychopatom, ktorý ohrozoval jej najlepšiu kamarátku. On je zavretý na psychiatrii a ona si konečne môže vydýchnuť. To však nie je také ľahké, pretože ju ťaží omnoho väčšie tajomstvo, o ktorom nikto ani len netuší.

Amanda nájde rozptýlenie doslova na vedľajšom ležadle v podobe takmer dokonalého muža. Ten má len jedinú chybičku krásy – nechce sa viazať. Aj on má svoje dlhy voči minulosti, ktoré potrebuje splatiť. Aj on má svoju temnú stránku, na ktorú nie je hrdý.

Je vôbec možné, aby prvé dojmy boli až také klamlivé? Aby šialenec nakoniec nebol takým zloduchom, za akého ho všetci považujú?
Minulosť sa rada pripomína a nedovolí im zabudnúť. Môžu ich temné priznania oslobodiť a spojiť, alebo sa z nich stane neprekonateľná prekážka? A má vôbec aspoň jeden z nich šancu na svetlú budúcnosť?

Napínavý príbeh, v ktorom nechýba dobrodružstvo, erotika, vášeň, láska a štipka trileru. Zavedie vás z Karibiku do východnej Ázie, cez Hongkong a Macao až na Taiwan.Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.