Román Áno, pán architekt! prináša okrem lásky i napätie


Po prestávke prichádza vďaka Vydavateľstvu Maxim na knižný trh očakávané pokračovanie románu Áno, pán profesor! s názvom Áno, pán architekt! Autorka Diana Dušeková rozohráva so svojimi postavami naozaj pútavý príbeh, ktorý je plný romantiky, intríg, napätia i dobrodružstva.

Daniel alias Boh bohov sa po troch rokoch vracia do Miinho života. Neželaný a nechcený. Prináša so sebou tiene minulosti, na ktoré sa snažila zo všetkých síl zabudnúť. Hrozí, že zničí všetko, na čom tak dlho pracovala. Jej kariéru, ale hlavne duševný pokoj.

Prečo je späť? Nevracia sa kvôli starej láske. Je o tom presvedčený, avšak len do momentu, kým Miu opäť neuvidí.

Pokračovanie je ešte pútavejšie ako prvý diel

Od tej chvíle sa všetko zásadne mení. Pre neho.

Ale čo ona? Bude ochotná odpustiť mu? Dostane ich láska druhú šancu?

Áno pan architekt Autorka Diana Dušeková

„Autorka nadväzuje na prvý diel dilógie, pričom jej hrdinovia si nesú z minulosti ťažké bremená osudu a budú sa s nimi musieť popasovať. Ako a či sa im to podarí, to sa nechajte prekvapiť. Za mňa je druhý diel ešte lepší ako jednotka,“ naznačila Andrea Bercik, CEO Vydavateľstva Maxim.

Ako si teda Mia a Zeus poradia s množstvom neprajníkov, ktorí číhajú za rohom na najmenšiu šancu, aby ich mohli zničiť a ako dopadne ich vzájomný vzťah, to si rozhodne nemôžete nechať ujsť.

Knižky Áno, pán profesor! a Áno, pán architekt! už nájdete vo všetkých dobrých kníhkupectvách.

Viac na:Inzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.