Novinka Petra Šlosera Spolok Judášov aj ako limitka s podpisom autora


Bývalý policajný plukovník vystupujúci pod autorským menom Peter Šloser sa pred pár rokmi stal známym spisovateľom krimi žánru. V roku 2019 priniesol Mafiánska poprava? a nasledujúci rok vydal Polícia v rukách mafie. Rok 2021 priniesol  román Policajná chobotnica a pre rok 2022 je pripravené novinka Spolok Judášov a opäť sa pozrieme na rôznych krivákov na najvyšších miestach v slovenskej polícii.

Limitovaná ponuka s podpisom

Spolok Judášov vychádza 28. júna 2022. Dovtedy majú záujemcovia o jeho novinku možnosť v obchode bux.sk kúpiť si klasickú knihu, ale tiež knihu s podpisom. Autor podpíše tie knihy, ktoré budú zakúpené s podpisom práve v deň vydania. Preto je nutné chápať ponuku ako obmedzenú časovo. Nie je to možnosť zakúpenia s venovaním, len čisto s podpisom autora. BUX.sk má aktuálne podobnú ponuku aj v súvislosti s inou knihou autorky Michaly Ries.

Peter Šloser v trojici bývalých policajtov

Vo všeobecnosti je známym policajtom, ktorý vymenil odznak za pero (klávesnicu) najmä Dominik Dán. Pred niekoľkými rokmi sa na scéne objavil aj Václav Neuer, ktorý vôbec nie je na zahodenie. Peter Šloser je ďalším z radu policajtov, ktorí mali možnosť podieľať sa na prípadoch, vidieť a rozumieť prácu polície. Práve takíto autori dokážu poskytnúť celkom iný obraz o policajnej práci, než autori, ktorí jej rozumejú z pozorovania, odhadov a z referovaných informácií.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...