Anglické knihy a ich objednávka zo Slovenska: ide to lacno


Anglické knihy sa dajú kúpiť rôznymi cestami. Dnes objavujeme obchod, o ktorom sme dosiaľ nevedeli. Ide o rozsiahlejšiu sieť elektronických predajní v rôznych krajinách Európy. Vo výsledku si tak môžete v slovenskom rozhraní pozrieť ponuku kníh, ktoré už v slovenčine nie sú. Všetci tí, ktorí sa zdokonaľujú v jazyku, alebo je pre nich úroveň znalosti jazyka dostatočná na to, aby si užili knihu v angličtine, tak možno ocenia rozsiahlosť tejto ponuky. Nie je nám známe, koľkými titulmi sa pýšia iné predajne. V prípade ENBOOK sa využíva v ich marketingu zmienka o miliónoch kníh. Na počet kusov je to predstaviteľné.

Kto nakupuje anglické knihy?

Anglické knihy nie sú knihy z Anglicka. Sú to knihy, ktoré vychádzajú globálne. Od Austrálie, Číny, Afriky, po celý Americký svetadiel. Mnohé krajiny vydávajú knihy v angličtine napriek tomu, že jazyk nie je ich úradný. Je to spôsob, ako komunikovať so svetom a zostať v informačnom spojení. Aj na Slovensku vznikajú anglické knihy. Kupujeme ich kvôli štúdiu, do škôl, pre pracovné dôvody, pre vzdelávacie dôvody, ale aj pre vlastný záujem.

Mnohá literatúra nedostáva preklad, alebo sa preklad objaví po roku, či dvoch. nie všetky tituly z niektorých sérií dostávajú preklad, čo sme si už vysvetlili. Tiež je to zvedavosť, ak si niekto zaobstará Harryho Spare v origináli skôr, než sa s niekoľkomesačným oneskorením objaví slovenská verzia.

Enbook.sk

Enbook zaujalo rozsiahlosťou ponuky. Ceny za tieto knihy môžu byť drahšie. No nie sú nedostupné. Dôležitý fakt je, že doručenie je v priebehu 1 – 3 dní, čo nie je vôbec zlé. Slušná cena doručenia je Packeta za 2,99 EUR alebo 4,99 kuriér. Rýchle dodanie a rozsiahly sklad je možný preto, že to celé má centrum v Českej republike. Je to potešujúce, pretože akákoľvek podpora, pripomienky k nákupu a pod viete získať aj v českom jazyku, ak knihy neobjednávate pre seba, ale slúžia ako darček práve jazykovo zdatnejšiemu človeku.

Odporúčame preto: https://www.enbook.sk ako jedno z miest pre nákupy anglicky písaných kníhInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...